Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się kuchnią. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko wnętrz, ale też jej fryzury

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym w kuchni. Uwagę przyciągają nie tylko wnętrza, ale także fryzura tancerki. Co na to internauci?   

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, Emilkę. Dziecko nie było jedyną rewolucją w życiu małżonków. Zakochani kupili dom, który przez następne miesiące urządzali. O przebiegu prac informowali internautów, którym pokazywali kolejne etapy.

Gdy remont dobiegł końca, tancerka i jej ukochany zaprosili do siebie ekipę Dzień Dobry TVN, której pokazali pięknie wyposażone wnętrza. Agnieszka podkreślała, że bardzo się cieszy, że wprowadzili się tuż przed wybuchem pandemii:

Bardzo się cieszymy, że zdążyliśmy przed tą „trudną wiosną” i mogliśmy tutaj być już wcześniej i ten czas w takiej większej przestrzeni jest jednak łatwiej spędzać – mówiła Kaczorowska na antenie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię. Uwagę przyciąga nowa fryzura

Kaczorowska od momentu, w którym zamieszkała w nowym domu, co jakiś czas dzieli się z internautami kadrami zrobionymi w domowym zaciszu. Nie inaczej było w sobotę, gdy podzieliła się zdjęciem z kuchni. Gwiazda pozuje przy stylowym blacie, kroi warzywa. Chociaż znajduje się w pięknym miejscu, tym razem jej fryzura przyciąga uwagę. Wydaje się, że tancerka nieco przyciemniła kolor, a także nieco podcięła końcówki.

W opisie pod zdjęciem tancerka zdradziła, że dziś na obiad przygotowują krem z dyni i pieczonej papryki. To jednak nie Agnieszka Kaczorowska, a jej mąż jest szefem kuchni, o czym gwiazda poinformowała w opisie:

U nas dziś krem z dyni i pieczonej papryki. A u Was jakie pyszności przy pochmurnej sobocie? …żeby nie było, ja tylko kroje i pomagam. Za przepis, smak i wszystkie szczegóły odpowiada mój mąż @maciek.pela ☺️ #Pelawkuchni

Internauci w komentarzach dzielą się swoimi ulubionymi przepisami, komplementują urodę tancerki:

  • Pięknie wyglądasz. Spaghetti Bolognese dziś króluje na talerzach. Córeczka kocha pomidory, my zresztą też.
  • U Nas pięknie słonko świeci. My mamy zupę koperkową i pulpety właśnie się robią.
  • Podajcie przepis. Zachwycająco wyglądasz.

Trudno się nie zgodzić. Agnieszka prezentuje się pięknie.


Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×