Agnieszka Kaczorowska podsumowała pierwszy rok macierzyństwa. Co zaskoczyło ją najbardziej? [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska rok temu urodziła córeczkę. Gwiazda chętnie opowiada o macierzyństwie i dzieli się swoimi doświadczeniami. Jak ocenia pierwszy rok bycia mamą?

Agnieszka Kaczorowska od samego początku ciąży chętnie relacjonowała w social mediach swoje przygotowania do narodzin córeczki. Młoda aktorka publikowała wiele zdjęć i opowiadała o tym wyjątkowym dla niej czasie. Po porodzie stała się swego rodzaju drogowskazem dla wielu młodych mam. Mama małej Emilki chętnie dzieli się bowiem swoimi doświadczeniami i opowiada o tym, jak wygląda jej życie z córeczką u boku.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Córka Agnieszki i Macieja Pelów miesiąc temu obchodziła swoje pierwsze urodziny. Rodzice postarali się, żeby ten dzień był dla niej bardzo wyjątkowy. Z tej okazji odbyło się kameralne przyjęcie w ogrodzie, na którym nie zabrakło przepięknych balonów i dekoracji oraz pięknego, apetycznego tortu.

Relacją z tego wydarzenia dumni rodzice pochwalili się w social mediach. Widać, że Agnieszka w roli mamy odnajduje się rewelacyjnie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wspomina ostatni rok.

Za nami pierwsze urodzinki Emilki. To jest nowe życie, pełne miłości.

Co najbardziej zaskoczyło ją w macierzyństwie?

Jest dużo takich rzeczy, które mnie zaskoczyły. My jako rodzice nie spodziewaliśmy się jacy będziemy. Chcieliśmy być tacy, albo inni i chyba zaskoczyło mnie to, jakim Maciek jest tatą, a jaką ja jestem mamą. To jest dla mnie najbardziej zaskakujące na plus. Bo na maksa się w tym odnajdujemy.

Cała rozmowa poniżej.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córeczką

Agnieszka Kaczorowska z córeczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×