Szukaj

Imię córki Agnieszki Kaczorowskiej ujawnione! Jak ją nazwała?

Agnieszka Kaczorowska - dziecko

Agnieszka Kaczorowska - dziecko

Agnieszka Kaczorowska została mamą. Tancerka i Maciej Pela doczekali się córeczki. Chociaż od porodu minęło już sporo czasu, dopiero teraz małżonkowie zdecydowali się wyjawić imię dziewczynki. Zobacz, jak ją nazwali. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pod koniec lipca zostali rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę, o czym dwa dni po porodzie poinformowali w social mediach. Opublikowali zdjęcie dziecka, które błyskawicznie podbiło serca internautów.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska urodziła i pokazała urocze zdjęcia prosto z porodówki! Syn czy córka?

Para nie publikuje jednak zdjęcia twarzy dziewczynki. Dlaczego? Wszystko przez kwestie bezpieczeństwa. Małżonkowie, już chwilę po narodzinach maleństwa, zaczęli otrzymywać groźby, a na profilu tancerki pojawiły się komentarze z anonimowych kont:

Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia – napisał jeden z internautów.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska dostaje obrzydliwe groźby śmierci! Jej córeczka jest w niebezpieczeństwie. Sprawa jest poważna

Takie zachowania utwierdzają rodziców w tym, by nie ujawniać pełnej tożsamości dziecka, co podkreśliła Agnieszka w najnowszym wpisie na Instagramie. Chociaż tancerka i jej mąż długo nad tym myśleli, niedawno utwierdzili się w przekonaniu, że twarzy dziewczynki nie pokażą:

Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażające, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało.

View this post on Instagram

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. ???? Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy ???? chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało????, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.???? ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ???? __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Rodzicom zależy też na tym, by dziewczynka sama zdecydowała, co chce pokazywać w sieci:

Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. (…)  najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki

Gwiazda przyznała, że co jakiś czas będą dzielić się z internautami niektórymi wiadomościami z jej życia. Przy tej okazji zdradziła imię dziewczynki:

Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi. I to Wam musi wystarczyć.

Czekamy na kolejne informację na temat dziewczynki.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w „Dzień Dobry TVN” wyjawiła sekrety z sali porodowej! Opowiedziała też o powrocie do smukłej sylwetki


Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×