Szukaj

Edyta Górniak wygadała się przed kamerą! Wie, kto jest agentem! Co na to producenci? [WIDEO]

Edyta Górniak pierwszy raz o Agencie

Edyta Górniak pierwszy raz o Agencie

Edyta Górniak o udziale w Agent Gwiazdy 4

Kto jest agentem w 4. edycji Agent Gwiazdy? Edyta Górniak zna odpowiedź na najważniejsze pytanie. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim udziale w hicie TVN-u. Dlaczego zdecydowała się w nim wystąpić?

Edyta Górniak nie narzeka na nudę. Gwiazda regularnie koncertuje, błyszczy na najważniejszych ceremoniach i aktywnie wspiera na co dzień dorastającego syna i schorowaną matkę. Do tego wszystkiego dochodzą występy w telewizyjnych shows. Nikt jednak nie spodziewał się, że zobaczymy Edytę w programie Agent Gwiazdy 4.

Gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim udziale w reality-show. Co ją przekonało do podjęcia nowego wyzwania zawodowego i – co najważniejsze – czy już wie, kto jest agentem?

To było bardzo trudne: w kalendarzu zmieścić wszystkie prace, połączyć te przeloty i wszystko inne, ale była tak duża życzliwość ze strony producentów, że trochę dałam się nakłonić. Ba, nawet wiem, kto jest agentem – wyznała Górniak.

Czy w ten sposób Edyta zasugerowała, że dotarła aż do finału, w którym pozostaje tylko dwójka uczestników – agent i zwycięzca?

Edyta Górniak bez makijażu w Agencie

Edyta wyjawiła także, że podczas programu nieco obnażyła się przed kamerami. Mając je niemal non stop przed sobą, ciężko było jej cokolwiek ukryć. Na czas nagrywania odcinków do czwartego sezonu musiała także zrezygnować z wizerunku scenicznego – była skazana tylko na siebie i nie mogła liczyć na pomoc swojego sztabu stylistów:

Właściwie nie było możliwości żeby wyjść dokupić sobie coś, więc czasami musiałam jakiś tam rzeczy zamalować. Skończyły mi się płyny to wzięłam mydło oraz ręcznik i szorowałam twarz w łazience z wodą z chlorem, bo tylko to było do dyspozycji. Musiałam sobie ze wszystkim radzić sama. Nie mam makijażu, przyklejonych pięknie rzęs, zakręconych włosów. Chwilami wyglądam jak taka kura domowa – przyznała diwa.

Czwarty sezon Agenta z udziałem gwiazd, TVN wyemituje w wiosennej ramówce. Premierowy odcinek zobaczymy prawdopodobnie na początku marca. Oprócz Edyty zobaczymy także m.in. Krystynę Czubównę, Marię Sadowską, Rafała Jonkisza, Angelikę Muchę.

Jak myślcie, kto okaże się agentem?

Allan Krupa w ogniu pytań na Instagramie! Syn Edyty Górniak bardzo dzielnie odpierał ataki Internautów!

Weronika Rosati wydaje tysiące na kosmetyki. A Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

Awantura w rodzinie Edyty Górniak! Wszystko przez Mateusza Zalewskiego!


Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Agent - Gwiazdy 4

Agent - Gwiazdy 4

Edyta Górniak z bagażami przed wylotem

Edyta Górniak z bagażami przed wylotem

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×