Adele zdradziła macierzyńskie sekrety przy okazji premiery nowego singla. Pierwszy wywiad, w którym mówi o synu. I to sporo

Adele

Adele

Adele pojawiła się w programie radiowym. Opowiedziała w nim o nowym albumie. Wyjawiła też kto jest inspiracją dla jej nowej twórczości.

Adele po kilkuletniej przerwie wypuściła singiel pt. Easy On Me. W nowej piosence rozlicza się z nieudanym małżeństwem i kończy stary etap swojego życia. W wideoklipie widać ją m.in., gdy pakuje się i wyprowadza z domu. To ewidentne nawiązanie do rozstaniaSimonem Koneckim. Para jest już po rozwodzie. Ten został sfinalizowany w 2021 roku.

Początkowe kadry teledysku są czarno-białe. W końcu jednak zmieniają się w barwne, co zapewne ma symbolizować to, że Adele udało się powrócić do równowagi i odzyskać sens życia. Singiel stanowi zapowiedź jej czwartego albumu – 30. Piosenkarka więcej o swojej nowej twórczości i inspiracjach opowiedziała w rozmowie z prezenterką Fleur East w porannym programie Hits Radio Breakfast.

Adele o inspiracjach muzycznych, synku i sławie

33-letnia artystka wyjawiła, że inspiracją dla nowego albumu jest jej syn, 9-letni Angelo James, który dopiero odnajduje się po rozstaniu rodziców.

Cały album jest bardziej dedykowany mojemu synowi. Ale jest też o mojej relacji z nim i z jego tatą. Jest też o relacji z samą sobą i tym podobnych rzeczach – wyjawiła.

W kolejnej części wywiadu skupiła się na relacji z synem. Powiedziała, że nie przeszkadza mu jej status celebryty. On sam lubi znane postacie, w tym zawodowych graczy komputerowych, jak amerykański youtuber Flamingo (prawie 10 milionów subskrybentów). Sława matki w ogóle mu nie przeszkadza. Zresztą nie jest jej do końca świadomy.

On zawsze porównuje. Któregoś dnia powiedział mi, ilu mam followersów na YouTube. Okazuje się, że nie jest ich tak dużo, jak w przypadku znanych gamerów. Pomyślałam: „Okej, super, dzieciaku, dziękuję za to”. On jeszcze nie jest świadomy [mojej sławy]. On przychodzi, gdy pracuję nad kilkoma rzeczami, które planuje, więc zobaczymy. Ale jestem pewna, że i tak powie: „cóż, myślę, że Flamingo zrobiłby to w ten czy w inny sposób”. Jest świetny, jest bardzo zabawny, jest bardzo uroczym małym chłopcem – wyjaśniła.

Być może ta nieświadomość nie jest wcale czymś złym. W ten sposób chłopiec może się cieszyć dzieciństwem i nie przejmować popularną matką.

Adele nie po raz pierwszy wypowiedziała się na temat relacji z potomkiem. W jednym z ostatnich wywiadów mówiła:

Ma do mnie [syn] tyle prostych pytań, na które nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem z ojem? To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem. Pyta też, dlaczego już nie kochasz mojego taty? Pomyślałam, że kocham jego tatę, ale już nie jestem zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu.

Niestety, nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób dziecko zapatruje się na jej związek. Brytyjka niedawno związała się z przystojnym Afroamerykaninem Richem Paulem.


Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×