Szukaj

Adele i Simon Konecki oficjalnie po rozwodzie. Gwiazda nie była zabezpieczona intercyzą. Jak bardzo ucierpiał jej majątek?

Adele, rozstanie z Simonem Koneckim

Adele, rozstanie z Simonem Koneckim

Adele oficjalnie zakończyła małżeństwo z Simonem Koneckim. Sąd właśnie podpisał ich dokumenty rozwodowe. Co z jej majątkiem?

Adele jest jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Chociaż od dawna nie wydała nowej płyty i cały czas wstrzymuje się z jej premierą, to fani o niej nie zapomnieli i z utęsknieniem czekają na nowe utwory. Piosenkarka nie podaje konkretnej daty premiery nowego krążka, ale zapewnia, że cały czas pracuje nad materiałem.

Gwiazda nie zmarnowała czasu, który spędziła z dala od sceny. Wzięła się za siebie i zrzuciła aż 30 nadprogramowych kilogramów. Gdy po kwarantannie zawitała do programu Saturday Night Live, zachwyciła widzów piękną sylwetką. Teraz figury może jej pozazdrościć wiele koleżanek po fachu.

Smukła talia to niejedyna zmiana w jej życiu. Niestety kolejne wieści nie są już tak pozytywne. Adele przechodziła bardzo poważny kryzys w życiu osobistym. Rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, z którym była związana od 2011 roku.

Adele i Simon Konecki po rozwodzie. Podział majątku pary

Adele i Simon zaczęli się ze sobą spotykać dekadę temu, a w 2016 roku z dala od kamer i paparazzi wzięli potajemny ślub. Zakochani doczekali się także wspólnego synka Angelo, który w momencie sformalizowania związku miał już 3 lata. W 2019 roku ich miłość się wypaliła. Do prasy trafiła informacja, że wykonawczyni hitu Someone like you we wrześniu 2019 roku złożyła pozew o rozwód.

Rodzice 8-letniego Angelo po zerwaniu przeprowadzili się do Los Angeles, a ze względu na dobro ich dziecka zostali sąsiadami. Rozstanie tych dwojga przebiegało bez większego skandalu i walki o majątek. Chociaż kolorowa prasa co jakiś czas donosiła o roszczeniowej postawie Koneckiego, to okazało się, że w tej kwestii doszli oni do porozumienia.

4 marca gwiazda i jej mąż oficjalnie się rozwiedli. To właśnie wczoraj sędzia miała podpisać dokumenty kończące ich związek. Adele i Simon nie podpisali intercyzy, a majątek artystki jest wyceniany na 140 milionów funtów. Jej eks miał podpisać ugodę, której treść nie zostanie podana do wiadomości publicznej, ale wiadomo, że artystka zdołała ocalić to, na co bardzo ciężko pracuje już od lat.


Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Grammy 2016: kto wystąpi?

Grammy 2016: kto wystąpi?

Adele i Simon Konecki z synem Antonio

Adele i Simon Konecki z synem Antonio

Dodaj komentarz

  • M pisze:

    Konecki to gość z klasą i kasą. Mieszka w Sussex, bo woli UK od USA. Nie potrzebuje jej pieniędzy. Adele – kobieta z klasą i kasą. Gdy zapytano ją, czy podzieli się majątkiem z mężem, odpowiedziała – czemu nie? Mnie na pewno nie zabraknie. Nie prała brudów, zagroziła, że nie podaruje, jeśli nawet małe info o rozwodzie wypłynie na światło dzienne. Dziennikarze mogą gdybać, oni, mając na uwadze dobro syna, pozostali w przyjaźni

  • Gość pisze:

    Pan Konecki jest bogatym człowiekiem. I jak widać nie ożenił się z Adel dla pieniędzy. Honorowy człowiek.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×