Adele zrobiła live czat. Nie obyło się bez pytań o Kingę Rusin i ich znajomość. Jak zareagowała?

Adele i Kinga Rusin

Adele i Kinga Rusin

Adele na Instagramie urządziła pogadankę z internautami, w której trakcie odpowiadała na nurtujące ich pytania. Fani z Polski nie zawiedli i chcieli się dowiedzieć, czy piosenkarka zna Kingę Rusin. Jak zareagowała?

W 2020 roku o Kindze Rusin zrobiło się głośno na całym świecie. Wszystko przez fakt, że pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas jednego z przyjęć urządzonych w Los Angeles tuż po rozdaniu Oscarów. Pozowała z Adele, która wówczas bardzo rzadko udostępniała nowe fotografie. Każda, która pojawiała się w sieci, cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Wpis dziennikarki błyskawicznie obiegł nie tylko polskie, ale także zagraniczne media. Część redakcji chciała zaprosić Rusin na wywiad, ta jednak się na to nie zdecydowała. Głos w tej sprawie zabrał też przedstawiciel Adele. W rozmowie z Faktem powiedział, że nie zamierza tego komentować.

Adele odpowiada na pytanie o Kingę Rusin. Jak zareagowała?

Chociaż Adele przez pewien czas trzymała się z daleka od show-biznesu, niedawno wróciła w wielkim stylu. Zapowiedziała nową piosenkę, a potem pojawiła się na okładkach Vogue’a w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Przy okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o swojej spektakularnej metamorfozie.

Przypomnijmy, piosenkarka po rozstaniu z mężem zmieniła styl odżywiania. Dzięki specjalnej diecie schudła ponad 40 kilogramów. Chociaż w mediach co jakiś czas pojawiały się nowe, odchudzone zdjęcia gwiazdy, Adele nieczęsto publikowała je sama. Jak wyjaśniła w wywiadzie, nadprogramowe kilogramy zrzuciła dla siebie, nie na pokaz:

Ludzie są zszokowani, ponieważ nie dzieliłam z nimi mojej „podróży”. Przywykli do tego, że wszystko dokumentuje się na Instagramie. Zrobiłam to dla siebie, nie dla nikogo innego, więc dlaczego miałabym o tym informować? Nie uważam tego za fascynujące. To moje ciało.

W sobotę artystka na swoim Instagramie urządziła pogadankę z internautami. Zadawano jej pytania związane z projektami zawodowymi, a także życiem prywatnym. Nie zawiedli też fani z Polski, którzy chcieli się dowiedzieć, co łączy Adele i Kingę Rusin:

Do you know Kinga Rusin? (tłum. Znasz Kingę Rusin?) – zapytał jeden z nich.

Niestety, Adele nie odpowiedziała na to pytanie. Nie wiadomo więc, czy pamięta polską dziennikarkę.


Kinga Rusin ponownie opublikowała zdjęcie z Adele

Kinga Rusin ponownie opublikowała zdjęcie z Adele

Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Adele bohaterką magazynu Vogue

Adele bohaterką magazynu Vogue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×