Adele bawiła się na przyjęciu po Oscarach. Limonkowa kreacja podkreśliła jej atuty. Czyżby jeszcze bardziej schudła? [WIDEO]

Adele

Adele

Adele po rozdaniu Oscarów bawiła się ze swoimi przyjaciółmi, wśród których był jeden ze zwycięzców, Daniel Kaluuya. Piosenkarka wyglądała olśniewająco. Czyżby jeszcze bardziej schudła?

Adele i Simon Konecki oficjalnie są już po rozwodzie. Byli małżonkowie zawarli ugodę w sprawie podziału majątku, której treść jest utrzymywana w tajemnicy. Chociaż nie wiadomo, co zyskał mąż piosenkarki, pewne jest, że po rozstaniu z nim artystka przeszła spektakularną metamorfozę i schudła 40 kilogramów.

Adele zmieniła styl odżywiania. Zaczęła stosować specjalną dietę, którą ułożyła dla niej trenerka personalna, Camila Goodis. Z codziennego jadłospisu wyeliminowała m.in. alkohol, niezdrowe produkty, ograniczyła też ilość wypijanej kawy.

Piosenkarka wie, że jej sylwetka wzbudza spore zainteresowanie. Podchodzi do tego z odpowiednim dystansem. Dowodem mogą być słowa, które wypowiedziała jakiś czas temu w amerykańskim show Saturday Night Live:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

Adele na przyjęciu po Oscarach. Jak wyglądała?

Adele w ostatnim czasie bardzo rzadko pojawia się publicznie. Podobno w pocie czoła pracuje nad nową płytą, która ma się pojawić jeszcze w tym roku. Co jakiś czas do sieci docierają jednak nowe zdjęcia, na których piosenkarka zachwyca wyglądem. Tak jak niedawno, gdy w internecie pojawiło się nagranie z imprezy zorganizowanej na cześć Daniela Kaluuya, który zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego.

Piosenkarka była jednym z gości. Postawiła na przyciągającą spojrzenia stylizację. Wybrała limonkową kreację od LaPointe, pod którą założyła ciemną koszulkę. Wyprostowała włosy, a także zdecydowała się na wyrazisty makijaż. Wyglądała przepięknie. Czyżby jeszcze schudła? Tak twierdzą internauci, którzy w social mediach nie szczędzą komplementów pod jej adresem:

  • Adele wygląda przepięknie. Jej metamorfoza jest oszałamiająca.
  • Nie mogę uwierzyć, że to naprawdę Adele. Super zmiana.
  • Bardzo mi się podoba ten jej nowy wizerunek. Zachwycająca.

Podzielacie opinie fanów Adele?


Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×