Szukaj

Wyciekły szczegóły na temat nowej płyty Adele. Jakie utwory się na niej znajdą? Fani będą zaskoczeni

Adele

Adele

Nowa płyta Adele prawdopodobnie trafi do sprzedaży w 2021 roku. Jakie utwory znajdą się na płycie? W mediach pojawiły się pierwsze szczegóły.

Adele i Simon Konecki przez trzy lata byli małżeństwem. Doczekali się syna, Angelo. Małżonkowie w 2019 roku się rozstali. Piosenkarka nie zamierzała rozpaczać. Postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Jak podkreślała, robi to nie tylko dla siebie, ale także dla synka. Chce, by miał zdrową mamę.

Gwiazda przeszła na specjalną dietę, którą ułożyła dla niej trenerka personalna, Camila Goodis. Wyeliminowała z codziennego jadłospisu niezdrowe produkty, zrezygnowała z alkoholu, ograniczyła ilość wypijanej kawy. Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła aż 40 kilogramów.

Artystka zdaje sobie sprawę z tego, że jej figura wywołuje spore zainteresowanie. Podchodzi jednak do tego z odpowiednim dystansem. Jakiś czas temu w amerykańskim show Saturday Night Live zażartowała ze swojej sylwetki. Powiedziała, że „połowę siebie zostawiła w domu”:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam – powiedziała.

Nowa płyta Adele. Wyciekły pierwsze szczegóły

Niemal takie samo zainteresowanie co figura gwiazdy wzbudza jej nowa płyta. Ta ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Podobno piosenki, które się na niej znajdują, są niesamowite. Tak twierdzi przyjaciel artystki, który komplementował album w jednym z ostatnich wywiadów.

Do mediów właśnie dotarły nowe informacje na temat utworów. Jakie piosenki znajdą się a płycie? Pomimo że ich lista jest jeszcze tajemnicą, mówi się, że czwarty album studyjny Adele nie będzie opowiadał ani o złamanym sercu, ani o jej rozwodzie z Simonem Koneckim. To spore zaskoczenie dla części jej fanów, którzy liczą na refleksyjne utwory w stylu Someone like you.

Chociaż sama artystka milczy, bardziej skłonne do rozmowy są osoby z jej otoczenia. W rozmowie z The Sun donoszą, że piosenkarka nie chce zranić syna:

Oboje zdają sobie sprawę, że ich syn Angelo bardzo cierpi. Nie chcą dokładać mu trosk i dlatego Adele zgodziła się nie śpiewać o ich związku.

Osoba z otoczenia gwiazdy donosi, że na nowej płycie Adele znajdą się piosenki o unikatowym brzmieniu:

Jej nowy album i tak będzie miał inne brzmienie, więc nie przeszkadzało jej zbytnio, że Simon po cichu oczekiwał, że będzie trzymać ich rozstanie z dala od nowych utworów.

Warto wspomnieć, że Simon Konecki i Adele po dwóch latach od rozstania doszli do porozumienia w sprawie podziału majątku. Chociaż w sprawę chcieli zaangażować mediatora, ostatecznie z tego zrezygnowali:

Na szczęście udało im się zakończyć związek bez głośnej publicznej sprawy rozwodowej czy skandalicznych roszczeń. To daje im największe szanse na utrzymanie dobrych stosunków w przyszłości.

Małżonkom zależy na tym, by ich rozstanie przebiegało w pokojowej atmosferze.


Adele przed metamorfozą

Adele przed metamorfozą

Adele

Adele

Adele

Adele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×