Żona Adama Małysza relacjonuje romantyczne wakacje. Na wspólnej fotce pokazała cudne widoki

Izabela Małysz

Izabela Małysz

Izabela i Adam Małyszowie wybrali się w zagraniczną podróż, czym pochwalili się na Instagramie. Żona byłego skoczka narciarskiego zaskoczyła internautów wspólną fotografią. Jaka piękna para!

Adam Małysz zapisał się na kartach historii, jako jeden z najsłynniejszych skoczków narciarskich nie tylko w kraju, ale i na świecie. Sportowiec odniósł wiele sukcesów, a dzięki niemu ta dyscyplina sportowa zyskała wielu fanów w Polsce. Przez lata był dumą narodową, a za każdym razem, gdy stawał na podium, napawał rodaków dumą. Na jego doświadczeniu wychowało się kolejne niezwykle uzdolnione pokolenie skoczków, którzy z uwagą słuchają jego rad.

Małysz odniósł nie tylko sukces w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. 16 czerwca 1997 roku ożenił się z Izabelą Polok. Ich ślub odbył się w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. 31 października tego samego roku na świat przyszła ich córka, Karolina.

Choć lata mijają nieubłaganie, Adam i Izabela tworzą przykładne małżeństwo, które jest wzorem dla wielu Polaków. Zakochani właśnie wybrali się na wspólne wakacje, o czym poinformowali za pomocą Instagrama. Fotografia, którą się podzielili, cieszy się w sieci olbrzymią popularnością. Mało kto jest tak pozytywnie odbierany przez internautów.

Iza i Adam Małyszowie na zagranicznych wakacjach

Izabela Małysz odkąd tylko została wypatrzona na trybunach podczas zawodów, w których startował jej ukochany, wzbudzała zainteresowanie mediów. Żona skoczka starała się jednak unikać medialnego szumu i przez lata żyła z dala od blasku fleszy. Fani chętnie podglądają, jak wygląda jej codzienność, ponieważ kobieta jest bardzo aktywna w social mediach.

Iza wraz z mężem wybrała się na wspólne wakacje. Jako cel podróży obrali Chorwację, a dokładniej Primosten, który uznawany jest za perłę Dalmacji. Miejscowość ta słynie ze starówki położonej na niewielkim, okrągłym półwyspie.

Para podczas jednej z wycieczek zatrzymała się na chwilę na zboczu góry, aby wykonać pamiątkową fotografię. W tle rozciąga się widok na panoramę wspomnianego wcześniej miasta. Na pierwszym planie widać szczęśliwego Adama pozującego u boku żony, która pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Z osobistym mężem na wysokościach…

Małyszowie od lat tworzą zgrane małżeństwo, co nie umknęło uwadze Internautów. W komentarzach, które pojawiły się pod wpisem, nie brakuje komplementów pod adresem tych dwojga:

  • Piękni wy!
  • Pani Izo, zamiast z mężem się starzeć, to wy młodniejecie. Jak to robicie? Pięknie pozdrawiam.
  • Fajne te Małyszki są!
  • Piękna para.
  • Piękne widoki i piękna z was para miłego wypoczynku.

W pełni zgadzamy się z obserwatorami Izy. Razem z Adamem stworzyli wspaniałe małżeństwo, a czas stanął dla nich w miejscu co najmniej 10 lat temu. Jesteście fanami tej pary?


Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×