365 dni: drugi zwiastun filmu Blanki Lipińskiej. Tak ostrych scen w polskim kinie jeszcze nie było

Drugi zwiastun 365 dni już w sieci. Film Blanki Lipińskiej zapowiada się jako pełna ostrych, łóżkowych scen produkcja. Ile czasu zostało do premiery?

Blanka Lipińska obiecała kinowy hit na walentynki i wiele wskazuje na to, że uda się jej słowa dotrzymać. Właśnie do sieci trafił drugi zwiastun 365 dni – filmu, który swoją premierę będzie miał już niebawem.

365 dni: drugi zwiastun filmu Blanki Lipińskiej

Pierwszy trailer został odtworzony ponad 2 miliony razy, czyli tyle samo, ile piosenka, która promuje produkcję. Utwór przewodni nagrał Michele Morrone, czyli aktor wcielający się w postać głównego bohatera, Massimo.

Choć do premiery filmu Blanku Lipińskiej pozostało jeszcze dwa tygodnie, to już teraz można stwierdzić, że nie zabraknie w nim bardzo namiętnych scen. Część z nich przemycono do trailera. Wielu internautów twierdzi, że 50 twarzy Greya przy 365 dni, to tylko bajeczka na dobranoc.

[wp_quiz id=”1389″]

365 dni: data premiery i obsada

Data premiery 365 dni zaplanowana jest na 7 lutego. Za reżyserię dzieła odpowiadają Tomasz Mandes i Barbara Białowąs. Odtwórcami głównych ról w filmie na podstawie książki Blanki LipińskiejAnna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone. W obsadzie zobaczymy także m. in. Magdalenę Lamparską, Bronisława Wrocławskiego, Otara Saralidze, Mateusza Łasowskiego, Grażynę Szapołowską, Tomasza Stockingera, Przemysława Sadowskiego, Michała Mikołajczaka, Nataszę Urbańską, Agnieszkę Warchulską, Natalię Janoszek oraz Mateusza Grydlika.

Wiadomo już, że propozycję zagrania jednej z ról odrzuciły Natalia Siwiec i Klaura El Dursi, która w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, co miało wpływ na jej decyzję:

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło.

Czekamy na premierę, a póki co zapraszamy was do obejrzenia drugiego zwiastuna 365 dni.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×