NewsyNatalia Kukulska żałuje, że zaczęła budować dom? Chodzi o pieniądze. "Pandemia i inflacja nie pomogły"

Natalia Kukulska żałuje, że zaczęła budować dom? Chodzi o pieniądze. "Pandemia i inflacja nie pomogły"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
23.11.2023 13:43

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która pierwsze kroki na muzycznych scenach stawiała jako mała dziewczynka. Dziś jest dojrzałą artystką, autorką wielu hitów i czołową gwiazdą krajowej sceny. Prywatnie od 2000 roku jest żoną Michała Dąbrówki, z którym ma troje dzieci. Małżonkowie zdecydowali się na budowę wymarzonego domu, ale artystka nie wie, czy drugi raz podjęłaby taką decyzję. Chodzi między innymi o finanse.

Natalia Kukulska sądzi, że popełniła błąd? Opowiedziała o trudnościach przy budowie domu

Natalia w wywiadzie udzielonym magazynowi "Pani" opowiedziała o tym, jak postępują prace przy budowie jej wymarzonego domu. Nie ukrywała, że projekt jest bardzo kosztowny, czasochłonny i kosztuje ją sporo nerwów. Na tyle dużo, że gdyby mogła cofnąć czas, nie zdecydowałaby się na takie rozwiązanie.

Budujemy taką wymarzoną przestrzeń do tworzenia: trochę studio, trochę miejsce do muzykowania, a kiedyś do życia. Ale to zżera nam sporo nerwów. Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, ile to będzie trwało i z jakimi problemami będzie związane, nigdy bym się na to nie zdecydowała. Pandemia i inflacja też nie pomogły — opowiadała.

Natalia otwarcie przyznała, że budowa domu pochłania sporą część jej dochodów i obecnie rozważniej podchodzi do swojego zaplecza finansowego, w tym także pieniędzy zarabianych na koncertach.

Natalia Kukulska o finansach. Budowa domu pochłania pieniądze z koncertów?

Natalia Kukulska przyznała, że zanim zaczęła budować dom, nieczęsto zwracała uwagę na stan finansów i żyła raczej komfortowo. Obecnie twardo stąpa po ziemi i skrupulatnie liczy pieniądze. Mimo to ma świadomość, że znajduje się w lepszej sytuacji niż wielu Polaków.

Nie chcę narzekać, bo wiem, że to przywilej móc mieć taką inwestycję. Jednak cały ten proces zmienił mój stosunek do pieniędzy, co uważam za objaw dojrzałości. Kiedyś nawet nie pytałam, za ile gram. Wszystko się jakoś kręciło. Dziś przeliczam honorarium na etapy mojej budowy — podsumowała.

Mieliście podobne problemy?

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w Hiszpanii
Natalia Kukulska w Hiszpanii
Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Zdjęcie Instagram Natalii Kukulskiej
Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Zdjęcie Instagram Natalii Kukulskiej
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka - Kinowa emisja koncertu Natalii Kukulskiej MTV Unplugged
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka - Kinowa emisja koncertu Natalii Kukulskiej MTV Unplugged
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także