NewsyNatalia Kukulska przed świętami wyleciała na wakacje. Zdjęcie z dziećmi na plaży rzuciło internautów na kolana

Natalia Kukulska przed świętami wyleciała na wakacje. Zdjęcie z dziećmi na plaży rzuciło internautów na kolana

Natalia Kukulska na wakacjach
Natalia Kukulska na wakacjach
Krystyna Miśkiewicz
15.12.2020 11:40, aktualizacja: 15.12.2020 16:20

Pandemia koronawirusa cały czas daje się we znaki. Rząd nałożył na obywateli sporo obostrzeń. Większość Polaków stara się bez potrzeby nie wychodzić z domu i tym samym chroni siebie i swoich najbliższych. Zamknięte zostały wszelkie ośrodki kultury oraz miejsca rekreacji. Niemożliwe są także wyjazdy. Wszystkie hotele w kraju mogą przyjmować jedynie gości, którzy wybrali się w podróż w celach służbowych. Niektórzy jednak nie chcą poddać się nastrojowi pandemii i decydują się na wycieczki poza granice naszego kraju.

Chociaż nie można urządzać sobie urlopu na terenie kraju, to granice nadal są otwarte i sporo ludzi decyduje się wyjechać, by nieco odpocząć od obostrzeń i epidemii, ale także naładować baterie. Jesień i zima to pory roku, które dodatkowo nie wprawiają w najlepszy nastrój, dlatego sporo ludzi szuka słońca w cieplejszym klimacie. Na profilach gwiazd na Instagramie szczególnie jesienią i zimą możemy podglądać ich zdjęcia z urlopu w ciepłych krajach.

Natalia Kukulska z dziećmi na wakacjach na Zanzibarze

Pomimo pandemii Natalia Kukulska ma za sobą bardzo intensywny czas. Wokalistka długo pracowała nad swoją płytą Czułe Struny, która miała swoją premierę 28 sierpnia. Artystka podjęła się niebywale trudnego zadania, ponieważ zaaranżowała muzykę Fryderyka Chopina i stworzyła do niej teksty. W projekcie brało udział niemal 100 artystów, w tym między innymi Adam Sztaba. Projekt został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków i słuchaczy. Krążek w krótkim czasie pokrył się złotem.

Teraz Natalia postanowiła nieco zwolnić tempa i wybrała się z rodziną na egzotyczną wyspę Zanzibar. Przypomnijmy, że wcześniej ten sam kierunek obrali Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oraz Iwona Pavlovic. Wybór miejsca jest dość zaskakujący, bowiem jeszcze kilka dni temu gwiazda chętnie opowiadała o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.

U mnie jest na całego. I przygotowuję wystrój razem z moją córką, która to kocha. Ania bardzo często dba też o warstwę muzyczną, bo słuchamy różnych ciekawych płyt, co chwila przybywają jakieś nowe. W tym roku Jamie Cullum – mój kochany wokalista wydał nową płytę. A nawet mój syn Jaś Dąbrówka z kolegami ze szkoły muzycznej stworzyli płytę, która się nazywa Kolędy po naszemu i to też będzie fajne, że możemy słuchać czegoś rodzinnego.

Kukulska dodała na Instagramie piękne zdjęcie z plaży, na którym widzimy ją z dziećmi: 20-letnim Janem, 15-letnią Anną i uroczą Laurą, która w tym roku skończyła 3 lata.

Matka Natalia od aniołów. Świat nadal jest piękny... doświadczam.

Pięknym kadrem zrobionym podczas wschodu słońca zachwycają się obserwatorzy wokalistki. Fotografowi udało się idealnie uchwycić ten moment.

Natalia Kukulska o świątecznych planach:

Natalia Kukulska z dziećmi-  wakacje na Zanzibarze
Natalia Kukulska z dziećmi- wakacje na Zanzibarze
Natalia Kukulska wakacje na Zanzibarze
Natalia Kukulska wakacje na Zanzibarze
Natalia Kukulska na wakacjach
Natalia Kukulska na wakacjach
Natalia Kukulska z dziećmi
Natalia Kukulska z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także