NewsyMyślicie, że o "Tańcu z Gwiazdami" wiecie wszystko?

Myślicie, że o "Tańcu z Gwiazdami" wiecie wszystko?

Myślicie, że o "Tańcu z Gwiazdami" wiecie wszystko?
Ewelina Buchnajzer

11.09.2015 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za kilka godzin, o 20.00 na tanecznym parkiecie stanie 11 par, które powalczą o Kryształową Kulę. A my mamy dla Was garść ciekawostek o tym programie. Gwarantujemy, że nie mieliście o nich pojęcia :)

1. Najwięcej zwycięstw w polskiej edycji programu ma….Stefano Terrazzino, aż 4. W Polsacie w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" triumfował u boku Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz. Teraz powalczy o 5 Kryształową Kulę z Małgorzatą Pieńkowską.

2. Najmłodszą uczestniczą jesiennej edycji jest... Natalia Głębocka, tancerka która debiutuje w show ma 20 lat i jest aktualną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. W programie zobaczymy ją u boku aktora Artura Pontka, który ma lat…40.

3. Najwięcej fanów na facebooku ma….Cleo. Ma ich ponad 1 mln 300 tys. Połowę mniej ma Ewelina Lisowska.

4. W tej edycji gwiazdy i tancerze będą wybierać swój taniec spośród 35 tańców, w tym tak stylistycznie odległych jak Bollywood, hip hop, jazz czy fusion. Oczywiście podstawą będzie opanowanie tańców standardowych i latynoamerykańskich, na które szczególną uwagę zwracają jurorzy.

5. 1650 godzin jak dotąd spędziło na sali treningowej 11 par tej edycji. Daje to w sumie niemal 69 dni treningu bez przerwy. Jak widać przygotowania do programu do najłatwiejszych i najlżejszych nie należą.

Czekacie na pierwszy odcinek tanecznego show?

Taniec z gwiazdami 4 Polsat
Taniec z gwiazdami 4 Polsat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także