NewsyDariusz Krupa groził Edycie Górniak śmiercią: "Tyle razy mnie straszył, że…". Mamy gęsią skórkę!

Dariusz Krupa groził Edycie Górniak śmiercią: "Tyle razy mnie straszył, że…". Mamy gęsią skórkę!

Edyta Górniak - 5. odcinek My Way
Edyta Górniak - 5. odcinek My Way
Elwira Szczepańska

27.11.2019 22:46, aktual.: 28.11.2019 02:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak, to niewiarygodnie popularna artystka. Za jej sławą stoją niesamowity głos i piękny wygląd. Diwa jest perfekcyjna w każdej dziedzinie życia, więc nie inaczej jest w nowym show TVN-u My Way, w którym gwiazda uczy się prowadzenia samochodu i chce zdobyć upragnione prawo jazdy. W programie zwierza się też ze swojego życia osobistego oraz rozlicza się z przeszłością. W środowym odcinku ponownie uchyliła kulisów trudnego małżeństwa z Dariuszem Krupą.

Dariusz Krupa groził Edycie Górniak śmiercią

Edyta Górniak intensywnie trenuje jazdę pod okiem instruktora. W środowym odcinku ćwiczyła między innymi refleks, a także podzieliła się obawami, że jak już zda egzamin i wyjedzie na ulice, to będzie kiedyś tak rozkojarzona, że może nie zauważyć zagrożenia na drodze, albo nawet pieszego.

Te rozważania przyniosły kolejne traumatyczne przeżycia Edyty z jej trudnego małżeństwa z Dariuszem Krupa. Gwiazda przypomniała sobie moment, w którym dowiedziała się, że jej były mąż śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Dostałam sms (...) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms.. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał - powiedziała Górniak.
Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008
Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Po tej wiadomości szybko zebrała się, żeby pojechać do Allana, nie chciała, żeby dowiedział się o wydarzeniu z mediów, albo zobaczył ojca zakutego w kajdanki. Musiała być pierwsza, więc bardzo się spieszyła.

Pomyślałam wtedy. Dobrze, że nie mam prawa jazdy.

Tamte wydarzenia mogły mieć wpływ na to, że Edyta tak długo zwlekała z nauką jazdy i egzaminem na prawo jazdy. Teraz idzie jej coraz lepiej. Pewnie wkrótce pochwali się dokumentem.

  • Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005
  • Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008
  • Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę
  • Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek
  • Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way
  • Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way
  • Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2
[1/7] Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także