NewsyMonika Żochowska jest w ciąży. Ogłosiła radosną nowinę przed kamerami. "Nie ma lepszej wiadomości"

Monika Żochowska jest w ciąży. Ogłosiła radosną nowinę przed kamerami. "Nie ma lepszej wiadomości"

Monika Żochowska
Monika Żochowska
23.11.2023 07:28

"The Real Housewives. Żony Warszawy" za nami, Polsat pokazał historie ośmiu kobiet, które zarobiły duże pieniądze i nie bały się o tym mówić. Nie brakowało emocji i konfliktów między paniami. W podsumowującym odcinku animozje między uczestniczkami były jednak niczym w obliczu radosnej nowiny, którą podzieliła się Monika Żochowska.

Monika Żochowska jest w ciąży. Gwiazda "Żon Warszawy" ogłosiła, że zostanie mamą

Odcinek podsumowujący "Żony Warszawy" skupiał się w dużej mierze na konfliktach między uczestniczkami. Monika Żochowska w pewnym momencie zwróciła się do Moniki Goździalskiej i zdradziła, że po raz drugi zostanie mamą. Wyznała także, że niektóre jej zachowania w programie mogły mieć związek z ciążą.

Monia z jedną rzeczą wróżka miała rację. Będą w przyszłym roku dzieci. Jestem w trzecim miesiącu ciąży. Rzeczy, które mnie w pewnych momentach przygniatały i było mi bardzo ciężko, to była protekcja dziecka, a nie siebie. Ten strach, który mi towarzyszył był to strach, który był związany z moim — mówiła.

Informacja przekazana przez Monikę wywołała euforię wśród uczestniczek i prowadzącego show Krzysztofa Ibisza.

Monika Żochowska spodziewa się dziecka. Ogłosiła ciążę w "Żonach Warszawy"

Wieść o tym, że Monika Żochowska jest w ciąży, bardzo ucieszyła Krzysztofa Ibisza, który uznał, że "nie ma lepszej wiadomości na koniec tej edycji niż tą, którą powiedziała Monika". W podsumowaniu odcinka poinformowano, że przyszła mama nadal ciężko pracuje na swój sukces.

Monika po programie wrzuciła się w wir pracy, nadrabiając biznesowe zaległości. Dodatkową motywacją jest dla niej fakt, że za chwilę czeka ją kolejna przerwa, tym razem macierzyńska. Jej dwunastoletnia przyjaźń z Sarą nie przeszła próby w programie. Monika zrozumiała, że Sara jest w teamie Sara — dowiedzieliśmy się.

Monice oczywiście gratulujemy.

Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Monika Żochowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także