NewsyMonika Goździalska wyznała prawdę o związku. Wspomniała o kłótniach i cichych dniach

Monika Goździalska wyznała prawdę o związku. Wspomniała o kłótniach i cichych dniach

Monika Goździalska mówi o związku
Monika Goździalska mówi o związku
Źródło zdjęć: © KAPIF

19.06.2024 21:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Goździalska opowiedziała o swoim związku. Okazuje się, że w jej życiu także zdarzają się mniej romantyczne chwile. Gwiazda wspomniała o kłótniach, cichych dniach i nerwach.

O Monice Goździalskiej ostatnio głośno było ze względu na konflikt z linią lotniczą. Celebrytka przeżyła horror na pokładzie samolotu, teraz musi zaś dochodzić swoich praw. Linie lotnicze nie widzą bowiem swojej winy w tej sytuacji. Sprawa może skończyć się w sądzie, bo Goździalska zapowiedziała zaangażowanie swoich prawników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Goździalska wróciła do byłego partnera

Życie miłosne Moniki było skomplikowane. Wszystko jednak zaczyna się układać, a w kwietniu tego roku celebrytka przymierzała suknię ślubną.

Pewne rzeczy dobiegły u mnie końca, ale bardzo się z tego cieszę, bo były najlepszą lekcją mojego życia - wytrwałości, sumienności, pokory, nerwów, itp. (...) Nie mogę sobie podarować, że ja - waleczna osoba - przestałam walczyć i poszłam w stronę, która myślałam, że jest dla mnie wybawieniem (...). Miłość ma się tylko jedną, jedną prawdziwą - pisała w mediach społecznościowych jakiś czas temu.

Monika Goździalska jest teraz pewna swoich uczuć i szczęśliwa.

Jedno jest pewne - wracam do domu! Dom, który przez chwilę stał się nie do udźwignięcia, dom, którego nie rozumiałam... Chciałam zabić okiennice, ale prawdziwej miłości nie zabije nic!

Prawda o związku Moniki Goździalskiej

Celebrytka wyznała prawdę o swoim związku. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że nowa praca dla Kanału Zero służy jej relacji z ukochanym. Co ciekawe, Monika przyznała, że jej związek jest daleki od instagramowej słodyczy.

Jestem zadowolona z tego, co robię i to też rozwija mój związek. Mniej się widzimy, mniej się sprzeczamy (...) Wszyscy udają na Instagramie cudowne obrazki, fantastyczne relacje (...) tam jest wszystko idealne. Nie ma takich domów. W moim domu jest różnie. Są i nerwy, są i kłótnie, są stresy, ciche dni i różne sytuacje

Monika Goździalska wyznała, że jej ukochany ma do niej pretensje głównie o pieniądze.

Często jest to sfera finansowa (...) Jemu chodzi o to, że ja za dużo wydaję.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także