Sylwia Bomba z Gogglebox wystylizowana jak z Paryża, a płaszczyk z sieciówki. Wiemy, ile za niego zapłaciła

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Sylwia Bomba, gwiazda Gogglebox, pokazała się w pięknym płaszczu z Zary. Wystylizowana, jak z paryskiej ulicy, spacerowała z córeczką. Ile trzeba zapłacić za to nakrycie w sieciówce?

Sylwia Bomba zyskała rozpoznawalność, biorąc udział w Gogglebox. Przed telewizorem. Tam, razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską, komentowały najpopularniejsze programy telewizyjne, robiąc przy tym niezłe show.

Celebrytka ma po brzegi wypełniony kalendarz. Jest nie tylko gwiazdą programu nadawanego w TTV, ale również zapaloną influencerką. Jej wielką pasją jest fotografia. Kwarantanna dała jej nie tylko czas na odpoczynek, ale i na rozwijanie talentu. Dzięki temu jej fani mogą regularnie podziwiać, nie tylko samą gwiazdę, ale przede wszystkim jej uroczą córeczkę, bo na macierzyństwie skupiła się tkże w 100 %.

Na jednym ze zdjęć ze spaceru z Antosią, pokazała się w pięknym bezowym płaszczu. Skąd i za ile go kupiła?

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary. Ile za niego zapłaciła?

Sylwia Bomba uwielbia kobiecy styl i chętnie go podkreśla eleganckimi stylizacjami, zwłaszcza od czasu, kiedy przeszła ogromną metamorfozę i bardzo schudła. Internautki niejednokrotnie zasypywały już ją pytaniami, gdzie kompletuje garderobę. Sylwia nie ukrywa, że zaopatruje się nie tylko u projektantów, ale także w popularnych sieciówkach.

Tej wiosny postawiła na beżowy trencz z Zary z paskiem w talii, który idealnie podkreśla jej sylwetkę. Podobny model do tego, który wybrała, kosztuje 349 złotych i wciąż jest dostępny w sprzedaży. To idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Nakrycie można dowolnie stylizować, i będzie wyglądać równie dobrze w eleganckim wydaniu wprost z ulic Paryża, jak to zaprezentowała Bomba, jak i w wersji sportowej ze sneakersami.

Sylwia uwielbia również stylizacje mama-córka, dlatego Antosia również posiada podobny płaszczyk w dziecięcej wersji.


Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Płaszcz z Zary za 349 złotych

Płaszcz z Zary za 349 złotych

Płaszcz z Zary za 349 złotych

Płaszcz z Zary za 349 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×