Małgorzata Ohme w zabójczym kombinezonie z taniej sieciówki. Właśnie został przeceniony aż o 150 złotych

Małgorzata Ohme w kombiznesonie z sieciówki

Małgorzata Ohme w kombiznesonie z sieciówki

Małgorzata Ohme znów zachwyciła stylizacją. Pokazała się w supermodnym kombinezonie z dżinsu. Ile kosztuje i gdzie można kupić? Podpowiadamy.

Małgorzata Ohme rozpoczynała swoją karierę w media od zagadnień związanych z psychologią. Przełomem okazało się prowadzienie przez nią programu Okiem Ohme. Miała okazję być gospodynią w reality show  TVP 2 Życie od kuchni, a także była jurorką w programie Aplauz, aplauz, w którym zasiadała w 2015 roku. Była jedną z prowadzących Big Brother, a we wrześniu 2019 roku pojawiła się w roli gospodyni Dzień dobry TVN u boku Filipa Chajzera, z którym razem pracują do dziś.

Małgorzata Ohme: stylizacje

Małgorzata Ohme już nie raz zachwyciła widzów swoimi stylizacjami. Jakiś czas temu pojawiła się w studiu DDTVN i wyglądała niemal identycznie jak Meghan Markle. Wybrała słynny, brązowy outfit, który była księżna miała na sobie przed ogłoszeniem, że razem z Harrym, odchodzą z rodziny królewskiej. Ubiór Ohme różnił się od tego Meghan jedynie drobnymi detalami.

Ostatnio natomiast zdecydowała się udowodnić, że w każdym ubraniu może wyglądać dobrze. Założyła wtedy sukienkę za bagatela 39 złotych, w której zaprezentowała się niezwykle stylowo. Kobaltowa kreacja z transparentnymi rękawami została zestawiona z szerokim pasem, podkreślającym idealną figurę Ohme i kremowymi botkami na obcasie.

Małgorzata Ohme w supermodnym kombinezonie z Mango

Małgorzata Ohme po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów idealnie dobraną stylizacją. Widać, że doskonale wyczuwa najnowsze trendy. Choć znana jest z zamiłowania do luksusowych marek, to tym razem sięgnęła po ubranie z sieciówki. Udało się jej upolować w Mango prawdziwą perełkę, która będzie niezaprzeczalnym must have nadchodzących sezonów.

W jednym  z ostatnich odcinków Dzień Dobry TVN dziennikarka zaprezentowała dżinsowy kombinezon z luźnym wiązaniem w pasie. Posiada on także duże kieszenie na biuście. Strój zestawiła z równie modnymi jasnymi botkami na obcasie.

Na reakcje fanów jak zwykle nie trzeba było długo czekać. Szybko pojawiły się komentarze, komplementujące wiosenną stylizacją swojej idolki.

  • Pięknie wyglądasz.
  • Małgosiu wyglądasz szałowo.
  • Boski kombinezon.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy cenę tego modowego cuda. Kombinezon dostaniecie już za 220 złotych. Został przeceniony z 370 złotych.


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Dzinsowy kombinezon z Mango

Dzinsowy kombinezon z Mango

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×