Szukaj

Małgorzata Ohme poprowadziła „DDTVN” w sukience za 39 złotych! Gdzie kupiła takie cudo?

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Filip Chajzer pochwalił swoją współprowadzącą Dzień Dobry TVN, Małgorzatę Ohme, za sukienkę za 39 złotych. Co piszą internauci?

Filip Chajzer, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju, który od września w duecie z Małgorzatą Ohme, prowadzi Dzień Dobry TVNJest wnikliwym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, ma niesamowite poczucie humoru, ale też talent do wkładania kija w mrowisko. Czy celowo, czy też nie znowu mu się to udało.

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Po jednym ze wspólnych poranków w DDTVN Filip Chajzer opublikowała na Instagramie fotografię z Gosią Ohme, która wyglądała obłędnie w kobaltowej sukience z transparentnymi rękawami. Zestawiła ją umiejętnie z szerokim pasem, podkreślającym jej idealna figurę i kremowymi botkami na obcasie.

Na pierwszy rzut oka, to ciuszek z wysokiej półki – jakiś znany projektant, pewnie wart kilkaset złotych. Wątpliwości rozwiał Chajzer, który opisał zdjęcie.

Gosia ma na sobie sukienkę za 39 PLN
Dla mnie to jest HIT @dziendobrytvn

Okazuje się, że sukienka pochodzi z zimowej przeceny sieciówki Zara i niestety już się wyprzedała. To, że Ohme wygląda świetnie, to nie ma wątpliwości. Jednak burzę wywołał entuzjastyczny komentarz Chajzera.

Internautki twierdzą, że to znowu nie taki HIT, bo większość społeczeństwa za takie pieniądze ubierać się musi, a nawet jeszcze się zastanawia, czy to nie jest nadwyrężanie domowego budżetu. Wywiązała się pomiędzy paniami dyskusja na ten temat. Pojawiły się różne opinie – między innymi, że jednak część Polaków nie musi oszczędzać na ubraniach. Były też apele o to, żeby w telewizji powtarzać stylizacje, żeby ulżyć naturze, a widzowie nie obrażą się, widząc prowadzącą kilka razy w tej samej sukience.

Coż, pewnie nie tego spodziewał się Filip Chajzer podziwiając Gosię Ohme za występ w sukience za 39 złotych. Wychwyciła to jedna z fanek i napisała:

Wydaje się, że tu chodzi o to, że ta sukienka nie wygląda jakby kosztowała 4 dychy tylko 4 stówy, a jednak.

I to chyba właśnie o to chodzi… Niedrogo, a jak z wybiegu. Pytanie tylko, jakiej marki? Tego już ani Chajzer, ani Ohme nie ujawnili.


Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme nowa fryzura

Małgorzata Ohme nowa fryzura

Małgorzata Ohme – Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme – Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×