Szukaj

Małgorzata Ohme poprowadziła „DDTVN” w sukience za 39 złotych! Gdzie kupiła takie cudo?

Filip Chajzer pochwalił swoją współprowadzącą Dzień Dobry TVN, Małgorzatę Ohme, za sukienkę za 39 złotych. Co piszą internauci?
Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Filip Chajzer, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju, który od września w duecie z Małgorzatą Ohme, prowadzi Dzień Dobry TVN. Jest wnikliwym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, ma niesamowite poczucie humoru, ale też talent do wkładania kija w mrowisko. Czy celowo, czy też nie znowu mu się to udało.

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Po jednym ze wspólnych poranków w DDTVN Filip Chajzer opublikowała na Instagramie fotografię z Gosią Ohme, która wyglądała obłędnie w kobaltowej sukience z transparentnymi rękawami. Zestawiła ją umiejętnie z szerokim pasem, podkreślającym jej idealna figurę i kremowymi botkami na obcasie.

Na pierwszy rzut oka, to ciuszek z wysokiej półki – jakiś znany projektant, pewnie wart kilkaset złotych. Wątpliwości rozwiał Chajzer, który opisał zdjęcie.

Gosia ma na sobie sukienkę za 39 PLN
Dla mnie to jest HIT @dziendobrytvn

Okazuje się, że sukienka pochodzi z zimowej przeceny sieciówki Zara i niestety już się wyprzedała. To, że Ohme wygląda świetnie, to nie ma wątpliwości. Jednak burzę wywołał entuzjastyczny komentarz Chajzera.

Internautki twierdzą, że to znowu nie taki HIT, bo większość społeczeństwa za takie pieniądze ubierać się musi, a nawet jeszcze się zastanawia, czy to nie jest nadwyrężanie domowego budżetu. Wywiązała się pomiędzy paniami dyskusja na ten temat. Pojawiły się różne opinie – między innymi, że jednak część Polaków nie musi oszczędzać na ubraniach. Były też apele o to, żeby w telewizji powtarzać stylizacje, żeby ulżyć naturze, a widzowie nie obrażą się, widząc prowadzącą kilka razy w tej samej sukience.

Coż, pewnie nie tego spodziewał się Filip Chajzer podziwiając Gosię Ohme za występ w sukience za 39 złotych. Wychwyciła to jedna z fanek i napisała:

Wydaje się, że tu chodzi o to, że ta sukienka nie wygląda jakby kosztowała 4 dychy tylko 4 stówy, a jednak.

I to chyba właśnie o to chodzi… Niedrogo, a jak z wybiegu. Pytanie tylko, jakiej marki? Tego już ani Chajzer, ani Ohme nie ujawnili.


Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme nowa fryzura

Małgorzata Ohme nowa fryzura

Małgorzata Ohme – Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme – Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kazda kreacja tej pani wyglada jakby kosztowala mniej niz 30 zl.
  Przy calkiem niezlej figurze ta kobieta ubiera sie koszmarnie , a
  wlosy to jej znak rozpoznawczy. Zle obciete, wymodelowane.
  Powinna zainwestowac w styliste, fryzjera.
  A co najwazniejsze nie oblizywac lyzek, nie probowac potraw a potem
  te sztucce wkladac do garow. Jest to obrzydliwe. Jej dowcipy rowniez
  do bani, poziom jej partnera z programu.
  Zastanawia mnie kto zalatwia jej te programy.
  Jest najgorszym prezenterem (oczywiscie Chajzer z nia w parze) w
  DDTVN.

 • Seniorka pisze:

  Pani Gosiu myślę, że Pani mama nie jest ubezwłasnowolniona i opowiadanie z głupim uśmiechem o zabraniu jej kluczyków czy blokowanie smsów obraża wszystkich seniorów. Jesteśmy ludźmi odpowiedzialnymi i na pewno więcej przeżyliśmy od Pani.

 • Jolaro pisze:

  Super sympatyczna babka

 • Gość pisze:

  Ta pani to calkowitowa porazka.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×