Jennifer Lopez jest gotowa na Halloween. Połączenie mumii i Morticii Addams oczarowało gwiazdę: „Mój ulubiony look”. Zachwyca?

Jennifer Lopez - Halloween 2022

Jennifer Lopez - Halloween 2022

Jennifer Lopez już jest gotowa na Halloween. Stylista wokalistki zaprezentował efekty sesji w niezwykłej stylizacji. Komentuje sama gwiazda, nie ukrywając zachwytu.

O Jennifer Lopez ostatnio najgłośniej jest ze względu na jej życie osobiste, które zepchnęło w cień jej projekty zawodowe. Gwiazda po dwudziestu latach niespodziewanie ponownie związała się z Benem Affleckiem. Przypomnijmy, że po raz pierwszy byli parą w 2002 r. Fani dali im wówczas pseudonim Bennifer. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele, do którego ostatecznie nie doszło. W końcu jednak udało im się związać węzłem małżeńskim i wzięli cichy ślub w Las Vegas. Uroczystość miała miejsce 16 lipca.

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa. Mieli rację, kiedy mówili: „Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość”. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy tego pod dostatkiem: nowa wspaniała rodzina, pięcioro niesamowitych dzieci i życie, od którego więcej nigdy nie moglibyśmy oczekiwać – Jennifer Lynn Affleck – napisała gwiazda swoim fanom.

Kolejna uroczystość, tym razem bardziej w stylu J.Lo, bo z pompą, odbyła się w posiadłości Afflecka w stanie Georgia. Ślubowali sobie w obecności bliskich im osób, wśród których nie zabrakło ich potomstwa: 16-letniej Violet, 13-letniej Seraphiny i 11-letniego Sama, będących owocem miłości Bena Afflecka i Jennifer Garner oraz 14-letnich bliźniaków Emme i Maxa ze związku Lopez z Markiem Anthonym.

Powoli jednak życie małżonków wraca do normy, a zbliżające się Halloween jest okazją, żeby zaszaleć z kreacją.

Jennifer Lopez w stylizacji na Halloween

Na profilu instagramowym Roba Zangardi pojawiła się sesja z Jennifer Lopez w roli głównej. Od razu widać inspirację zbliżającym się Halloween. Sukienka projektu Marco Marco, przypominająca połączenie mumii z kreacjami Morticii Addams, niezwykle spodobała się samej J.LO, która skomentowała fotografie na profilu swojego stylisty:

Uhhhh…One of my favorite looks…ever  (Uhhhh… Jedna z moich ulubionych stylizacji) – napisała.

Zangardi zrobił także zbliżenie na niezwykłą fryzurę Lopez. Na gładko zaczesanych blond włosach wdać zrobiony aerografem wzór. Wszystko razem prezentuje się fenomenalnie.

Zachwytu oryginalnym lookiem nie kryją też internauci, którzy aprobatę wyrażają w komentarzach.

  • Odbiera dech.
  • Ta stylizacja jest magiczna.
  • To się nawywa wizjonerstwo w modzie.
  • Uwielbiam ten look.
  • Wystrzałowo!

A wam jak się podoba Jennifer Lopez w tym wydaniu?


Jennifer Lopez jest gotowa na Halloween

Jennifer Lopez jest gotowa na Halloween

Jennifer Lopez jest gotowa na Halloween

Jennifer Lopez jest gotowa na Halloween

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×