Kiedy ona tak schudła?! Szczuplutka jak nitka Danusia Martyniuk wraca na salony. Metamorfoza w stylu Hollywood

Danuta i Zenon Martyniukowie

Danuta i Zenon Martyniukowie

Danuta Martyniuk zachwyciła odchudzona figura na Gali Osobowości i Sukcesy 2022. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Zenek Martyniuk w 1989 roku założył zespół Akcent i został jego liderem. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W kolejnych latach grupa stworzyła przeboje, które aktualnie są grywane podczas mniejszych i większych wydarzeń. Wśród nich warto wymienić m.in. Przez twe oczy zielone oraz Prawdziwa miłość to ty. 

Inspiracją dla Zenka przy tworzeniu nowych piosenek jest jego ukochana Danusia. Podobno Martyniuk zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia. Poznali się w 1987 roku podczas majówki w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Co ciekawe, na początku muzyk spotykał się z dwiema dziewczynami jednocześnie. Ostatecznie związał się z Danutą.

Martyniukowie doczekali się jednego syna, Daniela. Potomek przez swoje zachowanie co jakiś czas staje się bohaterem kolorowej prasy. Zdarzyło się nawet, że zasiadł na ławie oskarżonych. W jednym z procesów słyszał wyrok za znieważenie policjantów. Przy okazji wyszło na jaw, ile zarabia i czym się zajmuje zawodowo (więcej tutaj).

Danusia jest bardzo oddaną mamą, żoną, a od niedawna także babcia uroczej Laury, która jest owocem miłości Daniela i Eweliny Golczyńskiej. Podczas rozwodu jedynaka, stało po jego stronie jak lwica, czasem nawet przekraczając granice dobrego smaku, ale ostatecznie przeprosiła byłą synową i dziś ich relacje są poprawne, a wszystko dla dobra dziecka.

Jak wyglądała Danuta Martyniuk na Gali Osobowości i Sukcesy 2022?

Danuta Martyniuk nie jest częstym gościem czerwonych dywanów i u boku Zenka pojawia się sporadycznie. Z tego powodu co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, ale nic z plotek nie okazało się jeszcze prawdą:

Ja i Danusia jesteśmy, jak to mówię, ludźmi starszej daty. Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać, a tak przecież robi wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Myślę, że to jeden z elementów, który nas utrzymuje razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci – wyznał Zenek w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Przyznał jednak, że jak w każdym związku muszą walczyć z problemami i przeciwnościami losu, ale nie jest coś, co spowodować mogłoby rozstanie.

Jak w każdym małżeństwie, tak i w naszym kłótnie się zdarzają, ale są to raczej krótkie sprzeczki, takie wybuchy złości. Myślę, że w żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy, smutki, życiowe rozterki. U nas jest tak samo.

Ostatnio widzieliśmy Danusię podczas Sylwestra Dwójki, a teraz odmieniona wraca na ściankę. U boku Zenka chętnie pozowała podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2022. Widać, jak bardzo się zmieniła. Schudła sporo kilogramów i zaprezentowała nową sylwetkę w pięknym jasnoniebieskim garniturze z tłoczonej tkaniny. Do wszystkiego dobrała połyskującą bluzkę z lejącym się dekoltem, srebrną torebkę i jasne pantofle. Wyglądała kwitnąco.

Zdjęcia w naszej galerii.


Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta Martyniuk na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta Martyniuk na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta Martyniuk na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta Martyniuk na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×