Sąd skazał Daniela Martyniuka. Podczas zeznań wyszło na jaw, ile zarabia i czym się zajmuje

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk ponownie zasiadł na ławie oskarżonych. Tym razem usłyszał wyrok za znieważenie policjantów. Przy okazji wyszło na jaw, ile zarabia i czym się zajmuje zawodowo. Wielu będzie zaskoczonych.

Daniel Martyniuk wielokrotnie w internecie pokazał, na co go stać. Obrażał gwiazdy, obcych ludzi i swoją żonę. Jest bohaterem kilku głośnych afer, przez które mocno ucierpiał wizerunek jego ojca, Zenka Martyniuka. Ostatnio został skazany przez sąd na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata za wielokrotne prowadzenie auta bez prawa jazdy, które odebrano mu w 2018 roku za jazdę pod wpływem środków odurzających.

Daniel Martyniuk usłyszał wyrok za znieważenie policjantów

Syn Zenka Martyniuka ma za sobą kolejną rozprawę w Sądzie Rejonowym w Białymstoku. W środę 17 marca usłyszał wyrok w sprawie znieważenia funkcjonariuszy policji, do którego dopuścił się w 2017 roku.

W trakcie rozprawy wyszły na jaw ciekawe informacje na temat 32-latka. Podczas przesłuchania zdradził, czym się zajmuje i jakie jest jego źródło utrzymania. Wyznał, że jest fotografem i producentem muzycznym, a jego miesięczna pensja nie przekracza 1,5 tysiąca złotych:

Takie raczej artystyczne prace – podkreślił Martyniuk.

Ujawnił też, że w najbliższym czasie chce zmienić swoje życie i wypłynąć w morze. Ma również w planach ukończenie szkoły:

Uczyłem się na oficera nawigatora, ale brakuje mi kilku miesięcy do dyplomu oficera nawigatora.

Martyniuk przyznał się do zarzucanego czynu. Powiedział, że jego zachowanie wynikało z problemów w życiu prywatnym, których przyczyną było małżeństwo z Eweliną.

Białostocki sąd skazał celebrytę na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Nie jest to pierwszy raz, gdy toczy się postępowanie w tej sprawie. Podobne miało miejsce 3 lata temu. Sąd uznał wówczas, że Daniel jest winny znieważenia policjantów. Proces jednak umorzono i wznowiono dopiero teraz.


Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Daniel Martyniuk w sądzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×