Danusia Martyniuk zadała szyku w sylwestrową noc. Miłośniczka luksusu pokazała się po długiej przerwie. Szalała z Zenkiem w Zakopanem

Danusia Martyniuk i Zenek Martyniuk

Danusia Martyniuk i Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk był gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką. Do Zakopanego zabrał ze sobą żonę. Czy znalazł czas dla Danusi?

Jedną z największych gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką był Zenek Martyniuk. Wokalista od wielu już lat żegna stary i wita Nowy Rok na scenie razem ze swoimi licznymi fanami, którzy nie wyobrażają już sobie sylwestrowej nocy bez jego największych przebojów, a w szczególności bez piosenki Przez twe oczy zielone.

Zenek zadbał o to, by nie tylko porwać wszystkich do tańca, ale także, perfekcyjnie wyglądać. Ma swoich zaufanych krawców, którym powierzył przygotowanie scenicznych garniturów.

Na każde wyjście mam inny strój. Garnitury szyte były za granicą, a także w Polsce, bo i tu mam swoich zaufanych projektantów – zdradził Zenek w rozmowie z Super Expressem.

W tym roku Martyniuk zabrał na sylwestra także swoją żonę, Danutę Martyniuk. Kobieta rzadko towarzyszy artyście podczas tras koncertowych. Czy więc znalazł dla niej czas w ostatnich dniach 2021 roku?

Jak Zenek Martyniuk spędził czas z Danutą Martyniuk w Zakopanem?

W wywiadzie z Super Expressem Zenek Martyniuk wyznał, że nie robi noworocznych postanowień. Czeka na to, co przyniesie mu los.

Nie mam noworocznych postanowień. Nigdy niczego nie postanawiam. Życie pokaże, jaki będzie ten nowy rok, bo życie lubi nas zaskakiwać – powiedział.

Czy udało się wokaliście spędzić trochę czasu z ukochaną Danusią?

W przedostatni wieczór starego roku byliśmy razem na kolacji, spędziliśmy ze sobą też trochę czasu w hotelu. Znaleźliśmy moment dla siebie, choć ja miałem próby i mnóstwo zaplanowanych wywiadów – wyznał Zenek SE.

Danuta obserwowała męża, bawiąc się pod sceną. Zadała szyku starannie dobraną stylizacją. Pojawiła się w białym komplecie z wyszywaną górą. Całość uzupełniła czarnymi rajstopami i kozakami na obcasie. Wyglądała świetnie. Spędzała też czas za kulisami w towarzystwie przyjaciół. Wychodziła tylko na występy męża i ewentualnie zaprzyjaźnionych zespołów. Małżonkowie postanowili także, że spędzą trochę czasu w Zakopanem.

Do domu wracamy dopiero drugiego stycznia, więc na pewno jeszcze gdzieś razem pójdziemy. Szkoda, że jest tak mało śniegu, bo chętnie zabrałbym żonę na kulig, ale na pewno coś fajnego dla siebie znajdziemy, bo w Zakopanem jest naprawdę dużo atrakcji – mówił lider Akcentu.

Trzeba przyznać, że Danusia to szczęściara, a takich małżeństw jak jej i Zenka, nie ma wielu w show-biznesie.


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  Danusia jest nie brzydką kobietą ale trochę mogłaby zadbać o siebie.Powinna częściej zaglądać do salonów mody i zadbać o swój wygląd.

 • Gość pisze:

  Haha pojechała bo musiała że każdy pilnować przed pięknymi artystkami

 • Gość pisze:

  Pani Danusia nie posiada ani elegancji ani szyku. Trzeba mieć w sobie wyrobiony styl i grację tej Pani tego brakuje.

 • GośćAlicja pisze:

  Gratuluję żony, ładna ciekawej urody. Przeżyte
  wspólnie lata świadczą o jej cierpliwości i miłości.. Jestem żoną muzyka , wyjeżdżał, zarabiał, wracał zawsze stęskniony a ja wiernie czekałam. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że mnie zdradzi, czy oszuka. Miłość prawdziwa to pieczęć zaufania. Kochamy się jak szaleni , jak nastolatki. Chodzimy za rączkę. Ze względu na nasz wiek, już zespołu nie ma, ale jest chór, i mąż tym się zajmuję by spełniać się zawodowo, bo w miłości spełnienie jest. Wierzę, w prawdziwą miłość państwa Martyniukow.

 • Gość pisze:

  Nie wiem dlaczego dopiekacie Zenkowi, czy on zrobił coś złego ? Ma tysiące fanów, uczciwie pracuje i zarabia a z p. Danutą bardzo do siebie pasują ale jest łyżka dziegciu to ich beznadziejny syn.

 • Maria pisze:

  Mozna kogos nie libic ale tyle agresji w tych komentarzach nie miesci sie w normalnejnw miare w glowie ciekawe czy to pisza ludzie nazywajacy siebie katolikami ciekawe jak wyglada ich spowiedz???? To jest obrzydliwe!!!!!🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵

 • Gość hetmanski pisze:

  Zenek zarabia,żona wydaje w vitkacu i tak ma byc,co kogo obchodzi ich prywatne życie,nie kradną

 • Malwina pisze:

  Daniela chłopa nie upiłnujesz jeśli sam nie będzie tego chciał

 • Gość pisze:

  A co synuś nawywijał? Zenka lubie . Żona jego nigdy niebyla w moim guście ale to nie moja sprawa . By stanęła prosto na foto a tak stoi jak jakas bidula z złamanym karkiem

 • Gość pisze:

  Wyglądają całkiem dobrze!!wszystkiego dobrego w Nowym2022 Roku

 • Gość pisze:

  Komentować każdy może. Kto się unosi niech się wynosi. Miłego dnia!

 • Gość :Anna pisze:

  Hej ! Ludziska a w przeważającej części hejterzy . Wasze krytyczne ko.entarze ,ich mierny poziom świadczy o waszym prymitywizmie . Ja nie przepadam za dyskopolo. Ale Pana Martynika bardzo lubię i szanuje jego małżonkę też. Za to że dalej jest miłym ,prostym i uczynnym człowiekiem bardzo związanym ze swoją rodzinąi wsią . Ponadto udziela się harytatywnie ,pomaga biedniejszym od siebie . Osiągnął bardzo wiele w życiu a Wy ? Wy mu zazdrościcie ,jesteście zawistni bo sami nie wiele macie swojemu otoczeniu do zaoferowania . Jesteście zakompleksienio
  i nie zadowoleni z własnego życia .

 • Gośćami pisze:

  Za dużo botoks na twarzy wygląda okropnie z tymi wielkimi polczkami

 • Gość pisze:

  co to za głupie dyskusje.Piękna para a kłopoty ma jak każdy z nas Zdrowka dla Zenka i Danusi w nowym roku

 • GośćDanusia pisze:

  Jad,zazdrość,podłość, ploty, pytam po co. Miernoty i wredoty o niskim poczuciu swej wartości się na nich wyzywają. Spójrzcie na siebie! Nie ublizajcie wieśniakom bo sami tez od łupanego kamienia pochodzicie.

 • Gość pisze:

  Wiochą!!! Nie wsią, bo to zupełnie inna sprawa.

 • Gość ja pisze: