Ida Nowakowska zabrała synka na sesję zdjęciową. Tak wystylizowany wygląda jak mini model. Co za ubiór

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska każdą wolną chwilę spędza z synkiem. Chłopiec towarzyszy jej nawet podczas pracy. Pojawił się z nią na sesji zdjęciowej. Zobaczcie ich urocze stylizacje. 

Ida Nowakowska kilka miesięcy temu dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Prezenterka TVP długo ukrywała swój stan przed fanami. Dopiero będąc w 6. miesiącu ciąży, poinformowała o wszystkim podczas programu na żywo – prowadząc Pytanie na śniadanie pokazała zaokrąglony brzuszek, który przez długi czas udawało jej się schować pod luźnymi strojami. Od tamtej pory nie ukrywała już krągłości i z dumą prezentowała je nie tylko na antenie, ale także w social mediach.

Będąc w ciąży, czuła się znakomicie. Cały czas pojawiała się w kolejnych formatach stacji, a rano witała widzów w porannym paśmie. Była do tego stopnia zapracowana, że prosto po wyjściu ze studia PnŚ pojechała na porodówkę. Kilka godzin później miała już w ramionach swojego synka.

Ida Nowakowska z synkiem w podobnych stylizacjach

Ida pracowała do samego rozwiązania, a już kilka dni po porodzie znowu stawiła się w pracy. Błyskawicznie doszła do siebie i nie zdecydowała się na urlop macierzyński. Wiele fanek nie szczędziło jej przez to przykrych komentarzy, ale ona udowodniła, że z karierą i macierzyństwem radzi sobie wręcz doskonale.

Nowakowska cały czas intensywnie pracuje, a ogromnym wsparciem są dla niej mąż Jack Herndon oraz mama. Jakiś czas temu prezenterka pokazała zdjęcia, na których można było zobaczyć, jak dzielnie opiekują się oni noworodkiem za kulisami programu You Can Dance, podczas gdy ona jest na planie.

Gwiazda TVP często zabiera chłopca do pracy i właśnie podzieliła się kolejnym takim momentem. Maluszek towarzyszył jej podczas sesji zdjęciowej. Wspólny kadr podpisała:

I my tak razem cały dzień. Mama w pracy. Miłość.

Patrząc na fotografię, nie sposób oderwać oczu od uroczych stylizacji. Ida ma na sobie komplet rodem z lat 70. Włożyła modne dżinsy z rozszerzanymi nogawkami i białą koszulę z kolorowymi haftami. Jej uroczy synek dorównuje jej wyglądem. Ma na sobie maleńkie dżinsy i koszulę, a także chustkę na szyi oraz uroczy, błękitny kaszkiet.

Trzeba przyznać, że wygląda słodko i rośnie jak na drożdżach. Zdjęcie w naszej galerii.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska w Krakowie

Ida Nowakowska w Krakowie

bIda Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Komentarze