Ida Nowakowska zdradza, na jakie udogodnienia może liczyć od TVP. Nie każda młoda mama ma tak komfortowe warunki pracy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska niemal natychmiast po porodzie wróciła do pracy. Świeżo upieczona mama zabiera synka na plan You Can Dance. Zdradziła, jak bardzo TVP poszło jej na rękę. Niewiele młodych mam może liczyć na tak komfortowe warunki pracy.

Ida Nowakowska w maju po raz pierwszy została mamą. Gwiazda, będąc w 6. miesiącu ciąży, pochwaliła się szczęśliwą nowiną podczas programu na żywo. Prowadząc Pytanie na śniadanie, zaprezentowała przed widzami swoje krągłości. Od tamtej pory nie ukrywała już tego, jak zmienia się jej ciało i chętnie publikowała kolejne kadry, na których mogliśmy podziwiać ją w zaawansowanej ciąży. Przez cały ten czas prezenterka nie zdecydowała się skorzystać z urlopu, a prosto z planu porannego programu trafiła na porodówkę.

Synek Idy skończył już dwa miesiące. Chłopiec jest długo wyczekiwanym cudem i oczkiem w głowie rodziców. Gwiazda TVP nie ukrywała, że długo czekała na to, by w końcu móc cieszyć się maleństwem. Po porodzie błyskawicznie wręcz wróciła do formy i już po kilku dniach od wyjścia ze szpitala pojawiła się na antenie.

Ida Nowakowska o swoim kontrakcie z TVP

Ida zaledwie 20 dni po porodzie wróciła na plan Pytania na śniadanie. Wcześniej wzięła udział w finale Dance Dance Dance, a także przekazała punktację Polski podczas finału Eurowizji. Od kilku tygodni pracuje także na planie programu You Can Dance – Nowa Generacja. Tancerka przyjęła posadę gospodyni reaktywowanego po latach show. Co jakiś czas młoda mama pokazuje, to co dzieje się za kulisami programu. Wiadomo, że podczas nagrywania kolejnych odcinków za kulisami towarzyszy jej synek. W rozmowie z magazynem Party tancerka zdradziła, jak bardzo TVP poszło jej na rękę.

Wiem, że nie każda mama może przebywać w pracy razem z dzieckiem, robić sobie przerwy na karmienie i na przytulanie dzidziusia- zdradziła w rozmowie.

Prezenterka nie ukrywała, że ma też specjalnie ułożony grafik tak, aby jak najwięcej czasu mogła spędzić z dzieckiem.

Z reguły jeden dzień pracuję, a potem mam tydzień wolny – wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że TVP stworzyło młodej mamie naprawdę komfortowe warunki pracy. Dzięki temu Ida może nie tylko być z maluszkiem, ale nadal spełniać się zawodowo.


Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ida jesteś piękna😍

 • Gość mania pisze:

  Pani Iduniu , jest Pani śliczna Mama !

 • Goć pisze:

  Szkoda dziecka

 • Gość pisze:

  I po co tyle złośliwości…? Ma komfortowe warunki, takie z jakimi Jej dobrze i super! Ja jestem na urlopie macierzyńskim, bo moja praca jest zupełnie inna i na takie warunki nie mogłabym liczyć, ale nie hejtuję kogoś kto ma inaczej. Może gdybym była na miejscu Pani Igi robiłabym tak samo? Nie wiem, bo nie jestem i dlatego nie mam prawa krytykować i oceniać. Każdy powinien zająć się swoim życiem i nie wchodzić z brudnymi butami w czyjeś! A jak coś komuś nie pasuje to niech nie czyta artykułów, można je pominąć. Pozdrawiam Panią Igę i jej rodzinkę! 😊

 • Gość pisze:

  Naprawdę komfortowo stado obcych ludzi dookoła zgiełk hałas jakieś rupiecie w pomieszczeniu.Zapewne dlatego pieluszka nieco poszarzala.Szkoda dzieciaka przedstawiamy z kąta w kat.Ciekawe co na ten luksus który matce zapewnił Pan Kurski psycholog dziecięcy?.O kowidzie nie wspomnę .Gdyby ta pani nie była pisowska celebrytka to opieka społeczna napewno już by interweniowała

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×