Ida Nowakowska karmi synka piersią na planie „You Can Dance”. Podzieliła się z fanami uroczym kadrem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pokazała, co dzieje się za kulisami programu You Can Dance - Nowa generacja. Gwiazda do pracy zabrała maleńkiego synka, który czeka na nią w garderobie. Podzieliła się uroczym kadrem.

Ida Nowakowska długo starała się z mężem o dziecko. Marzenia prezenterki TVP spełniły się w zeszłym miesiącu, gdy powitała na świecie synka. Nowiną o ciąży pochwaliła się, dopiero gdy jej brzuszek był mocno widoczny. Zrobiła to podczas prowadzenia Pytania na śniadanie, co było sporą niespodzianką dla widzów. Od tamtej pory nie ukrywała odmiennego stanu i na bieżąco publikowała kolejne kadry, gdzie widać było stale powiększające się krągłości.

Przyszła mama w ciąży miała mnóstwo energii i pracowała do samego rozwiązania. Niemal tuż po wyjściu z planu śniadaniówki zaczęła się akcja porodowa. Ida błyskawicznie doszła do formy i kilka dni po rozwiazaniu wróciła do telewizji. Pojawiła się na finale programu Dance Dance Dance, gdzie była jurorką, ale także przekazała punktację Polski podczas Eurowizji. Szybko też zawitała ponownie do porannego formatu.

Ida Nowakowska karmi synka piersią na planie You Can Dance

Świeżo upieczona mama doskonale się czuje, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby znowu wróciła do TVP. Gwiazda nie tylko pojawi się we wcześniejszych produkcjach, ale dostała także kolejny angaż w programie You Can Dance – Nowa generacja. Tancerkę zobaczymy w roli prowadzącej. Jakiś czas temu stacja ujawniła także, że w jury show zasiądą: Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek), Klaudia Antos (tancerka J.Lo) i Agustin Egurrola.

Nagrania do programu, który na antenie pojawi się jesienią, już trwają, a Ida podzieliła się tym, co dzieje się za kulisami. Gospodyni formatu nie miała tym razem zamiaru rozstawać się z synkiem, a w przerwach pomiędzy zdjęciami szybko biegnie do garderoby, by nakarmić piersią maluszka, który tam na nią czeka. Wszystko pokazała swoim fanom w sieci. Trzeba przyznać, że to słodki obrazek.

A za kulisami jest tak…- podpisała zdjęcie, na którym karmi syna.

Trzeba przyznać, że Ida stara się jak najlepiej sobie radzić i łączyć opiekę nad noworodkiem z dalszą karierą. We wszystkim pomaga młodej mamie oczywiście mąż Jack, który również czekał w garderobie.


Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Ida Nowakowska na planie You Can Dance

Mąż Idy Nowakowskiej na planie You Can Dance

Mąż Idy Nowakowskiej na planie You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×