Gwiazdy promują „You Can Dance – Nowa Generacja”: Ida Nowakowska, Klaudia Antos, Misha Kostrzewski, Agustin Egurrola

You can dance - gwiazdy promują program

You can dance - gwiazdy promują program

Gwiazdy promują You Can Dance - Nowa Generacja: Ida Nowakowska, Klaudia Antos, Misha Kostrzewski, Agustin Egurrola. Jak zachęcają widzów do oglądania odświeżonego show?

You Can Dance przez dziewięć lat było hitem ramówki TVN. Widzowie z przyjemnością śledzili tancerzy, którzy walczyli zwycięstwo, nagrodę pieniężną i stypendium w prestiżowej szkole tańca. Po raz ostatni ich zmagania można było oglądać w 2016 roku, kiedy bezkonkurencyjny okazał się Stefano Silvino.

Program powraca po pięciu latach przerwy, ale tym razem pojawi się na antenie TVP. Stacja zdecydowała się odświeżyć format i wprowadziła kilka istotnych modyfikacji. Zmieni się m.in. nazwa, która będzie brzmiała: You Can Dance – Nowa generacja. Na castingach, które rozpoczęły się już w ubiegłym tygodniu w Szczecinie, będą mogły wystartować dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Na najlepszego tancerza, oprócz tytułu zwycięzcy, czeka też czek na 100 tysięcy złotych.

W Pytaniu na śniadanie ujawniono, że program TVP poprowadzi jedna z czołowych gwiazd telewizji, Ida Nowakowska. Przedstawiono też jurorów, którymi będą: Agustin Egurrola, Misha Kostrzewski oraz Klaudia Antos (więcej na temat tancerki, która wystąpiła u boku Jennifer Lopez, piszemy tutaj).

You Can Dance. Nowa generacja: gwiazdy promują show

You Can Dance – Po prostu tańcz, przez 9 sezonów był flagowym show TVN. Tej jesieni na antenie TVP2 zagości w odświeżonej formule, jako You Can Dance – Nowa Generacja – program taneczny skierowany dla najmłodszych.

Prowadzić program będzie jego była uczestniczka, Ida Nowakowska. Również Klaudia Antos kilka lat temu zaprezentowała się na scenie show, a teraz będzie oceniać adeptów sztuki tanecznej. Panowie – Agustin Egurrola i Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek, są cenionymi choreografami z niebagatelnym doświadczenie, a więc zapowiada się niezłe widowisko.

Od 9 czerwca, kiedy w Szczecinie rozpoczęły się przesłuchania, jurorzy pracują pełną parą. Odbyły się już precastingi w Gdańsku. Kolejne przewidziane są w Katowicach (17.06), Wrocławiu (20.06), Lublinie (23.06) i Warszawie (29.06).

W ich trakcie młodzi tancerze mogą zostać poproszeni o improwizację taneczną do muzyki, którą przygotował organizator lub zaprezentowanie choreografii do przyniesionego przez siebie podkładu muzycznego. Szczęściarze, którzy przejdą precasting, będą mogli zatańczyć własną choreografię.

Prowadząca i jurorzy promowali program 15 czerwca – zajrzyjcie do galerii. Zachęcili was do oglądania You Can Dance. Nowa generacja?


Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa generacja

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa generacja

Klaudia Antos - You Can Dance. Nowa generacja

Klaudia Antos - You Can Dance. Nowa generacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×