Brat Małgorzaty Rozenek nową gwiazdą TVP. Jest ojcem trojga dzieci i ma piękną żonę. Co o nich wiadomo?

Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Brat Małgorzaty Rozenek już wkrótce pojawi się w roli jurora w programie You Can Dance – Nowa generacja. Co wiadomo o Miszy? Kim jest jego żona? Ile ma dzieci? Gdzie pracował?

Misza Kostrzewski to starszy brat Małgorzaty Rozenek, który już niedługo zacznie podobnie jak ona robić telewizyjną karierę. Tancerz już jesienią pojawi się w reaktywowanym po latach programie You Can Dance – Nowa generacja. Do tanecznego show, będą mogły zgłaszać się dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które chcą zaprezentować swoje umiejętności przed jurorami. To właśnie Misza ma być jednym z jurorów oceniających występy młodych adeptów tańca.

Brat Małgorzaty Rozenek już od jakiegoś czasu jest znany jej fanom. Razem z nim pojawiła się ona 8 lat temu na premierze filmu Mój Biegun i to właśnie tam poznała Radosława Majdana. Kostrzewski pojawił się też na kilku zdjęciach, które opublikowała w social mediach Rozenek i od razu został okrzyknięty przez fanki polskim Bradem Pittem. Prezenterka podczas wizyty w Dzień Dobry TVN przyznała, że długo żyła w cieniu brata, który był jej stawiany za wzór:

Jego osiągnięcia zawodowe przyćmiewają moje, on w swoim zawodzie osiągnął absolutnie wszystko. Ja byłam też taką czarną owcą w rodzinie, a on był wzorem, który się przede mną stawiało.

Misza Kostrzewski: praca, dzieci, małżeństwo

Misza wydaje się być idealnym kandydatem na stanowisko jurora w tanecznym show. Od wielu już lat robi wielką taneczną karierę. Skończył szkołę baletową i już w czasie nauki został okrzyknięty wielkim talentem. Gdy tylko został absolwentem liceum, dostał kilka zagranicznych propozycji współpracy. Spłynęły do niego oferty z Wenezueli, Niemiec i Francji. Misza szybko zdecydował się na wyjazd z kraju.

Mam taki charakter, że lubię tworzyć, wymyślać choreografię, a wiedziałem, że w Tetrze Wielkim raczej nie będzie to możliwe, bo wtedy było tam dużo tańca klasycznego – mówił w jednym z wywiadów.

Misza wybrał Francję, gdzie osiadł już na stałe. Tam zrobił oszałamiająca karierę najpierw tańcząc przez 5 lat w Less Ballets de Monte Carlo, a później przez 17 będąc pierwszym solistą w operze w Lyonie. Po zakończeniu swojej kariery tancerza został tam wykładowcą. Uczy też tańca klasycznego i nowoczesnego w szkole w Szwajcarii. Na co dzień mieszka w okolicach Lyonu.

Misza Kostrzewski długo też wiódł bardzo udane życie rodzinne. Od 20 lat jest mężem Kseni. Jego żona pochodzi z Rosji i zajmuje się szkoleniami z kompetencji psychologicznych i społecznych. Ostatnio jednak w ich związku nie układa się najlepiej i żyją w separacji, jak pokazuje profil na Facebooku brata Rozenek.  Para doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowują córki: Ninę i Elisabeth oraz syna Yanna. Żadne z dzieci nie poszło jednak w ślady Miszy.

Wiedzą, że kariera tancerza oznacza rozłąkę z rodziną. Kostrzewski już raz coś takiego przeżył. Podobną historię ma jego żona. Oboje wiedzą, czym jest tęsknota za krajem – cytuje wypowiedź jego znajomego magazyn Party.

Misza już jesienią pojawi się na antenie TVP i będziemy mogli się przekonać, czy tancerz ma taką samą charyzmę jak jego siostra, która już kilka lat temu podbiła szklany ekran i cieszy się mnóstwem fanów.


Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi

Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi

Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek z bratem

Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek z bratem

Misza Kostrzewski z córką Elisabeth

Misza Kostrzewski z córką Elisabeth

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×