Ostro skrytykowana Ida Nowakowska odpowiada Instamatkom. Dosadnie je podsumowała mocnym zdaniem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska została skrytykowana przez internautów za zbyt szybki powrót do pracy. W nowym wywiadzie odniosła się do stawianych jej zarzutów. Sprawdźcie, co powiedziała.

Ida Nowakowska spełniła marzenie i dołączyła do grona mam. Na początku maja powitała na świecie synka. Chociaż na razie nie ujawniła jego imienia, co jakiś czas dzieli się z internautami uroczymi wpisami. Niedawno opublikowała intymny filmik, w którego trakcie kąpie dziecko. Fanki były oczarowane.

Nowakowska tydzień po porodzie zaczęła być aktywna zawodowo. Już 22 maja podawała polskie punkty na Eurowizji. Potem wróciła do obsady Pytania na śniadanie, gdzie zachwyca swoim profesjonalizmem. Gwiazda w jednym z wywiadów ujawniła, że może liczyć na wsparcie męża i mamy. Podkreślała, że razem tworzą bardzo zgraną drużynę:

Jack okazał się supertatą. We trójkę, wraz z mężem i moją mamą, tworzymy zgraną drużynę. Razem zrobimy wszystko, by dzidziuś był najszczęśliwszy – komentowała Ida Nowakowska w Party.

Decyzja Idy Nowakowskiej nie wszystkim internautom się spodobała. Część z nich wyrażało swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych. Na gwiazdę TVP wylał się taki hejt, z jakim się jeszcze nie spotkała.

Ida Nowakowska odpowiada na krytykę instamatek. Co powiedziała?

Ida Nowakowska po porodzie nie tylko łączy umiejętnie karierę z wychowywaniem dziecka, ale także znajduje czas, by udzielać wywiadów. W rozmowie z Plejadą opowiedziała o macierzyństwie. Podkreśliła, że cały czas uczy się tego, jak być dobrym rodzicem. W tej kwestii może liczyć na pomoc innych mam:

Podpowiadają nam zarówno w kwestii podnoszenia główki, pielęgnacji, jak i odczytywania, co synek chce nam przekazać płaczem oraz gestami […]. Wszyscy jesteśmy skupieni na tym, aby synek był szczęśliwy, a on jest najszczęśliwszy, kiedy jest najedzony, wypieszczony, wybawiony i czyściutki.

Gwiazda dodała, że poród przebiegał bardzo sprawnie. Urodziła niemal od razu, gdy przyjechała do szpitala:

Pamiętam tylko radość i zachwyt, że mam synka i taką bezbrzeżną czułość… Czułam, że to jest naprawdę cud.

Świeżo upieczona mama skomplementowała też TVP, która pozwoliła jej wrócić do pracy i łączyć ją z macierzyństwem. Przy okazji wbiła szpilę internautom, którzy pod jej adresem nie szczędzili złośliwości:

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę – TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Hejt jest takim krzykiem rozpaczy, buntem. Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy.

To się nazywa celna riposta.


Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska wróciła do Pytania na śniadanie, fot. Facebook

Ida Nowakowska wróciła do Pytania na śniadanie, fot. Facebook

Komentarze

 • Ja pisze:

  Czy to była słuszna decyzję Iga przekona się za parę lat. A decyzja jest jej i tylko jej.

 • Gość pisze:

  Wiele kobiet tych krytykujących z pewnością chciałoby się znaleźć na ich miejscu. Ale że nie dałyby rady tyloma obowiązkami to wolą ją atakować

 • Gość pisze:

  Kobiety zawsze są zazdrosne o inne kobiety, taka jest niestety smutna prawda. Ale najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować opinią innych

 • Viki pisze:

  Gratulacje Pani Ido, Zdrówka dla Syneczka, wpisy to zawisc i polityka, chcę dodać, że ciąża i Dzieci to nie choroba, normalne życie, a te Kobiety leniwe, zawistne, niech siedzą w domu i zagryzają się, Jeszcze raz Gratuluję Pani Ido, miło Panią oglądać w TVP, pozdrawiam serdecznie.

 • Eliza pisze:

  No cóż – proponowałabym, aby każdy zajął się sobą. Są osoby, które po urodzeniu dziecka najchętniej do końca życia nie ruszałyby się z domu, a inne sobie tego nie wyobrażają.

 • Gość pisze:

  Może niech lepiej każdy zajmie się swoim życiem, tak będzie najłatwiej najlepiej. Świat wtedy będzie o wiele lepszy 🙂

 • Gość pisze:

  Ida wie co robi, i na pewno jest bardzo dobra, troskliwa mamą! po co ten caly hejt w jej strone?

 • Gość pisze:

  bardzo dobrze powiedziala! Nich kazdy sie zajmie swoim zyciem a nie wtyka nosa tam , gdzie nie potrzeba!

 • Sara pisze:

  Nie rozumiem tego wylewającego się hejtu. Dajmy żyć innym tak, jak chcą. Zajmijmy się swoim zyciem, a nie życiem innych. Wyjdzie nam to na dobre.

 • Gość pisze:

  Skoro podjęła taką decyzję, to czemu mamy ją oceniać? Przecież każdy ma swoje życie i sam decyduje w nim za siebie

 • Gość pisze:

  Niech sobie ona żyje jak chce. A osoby które komentują jej decyzje powinny się zainteresować swoim życiem

 • Pola pisze:

  Wiecie co to chyba zazdrość ten cały hejt, bo co innego? my jako matki mamy prawo zostać ten rok w domu z dzieckiem, ona też takie prawo miała. Ale wolała wrócić do pracy, na swoich zasadach by pogodzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Nic paniom z instagrama do tego.

 • Gość pisze:

  Ma taką pracę i takiego pracodawcę że bez problemu mogła wrócić. Skoro tylko kilka godzin jest poza domem to komuś robi krzywdę? W końcu ma męża który z pewnością chętnie się zajmuje swoim dzieckiem

 • Gość pisze:

  No tak, pracuje w tvp to ludzie z automatu jej nie lubią. Dla mnie Ida to fajna pozytywna osoba i nie widzę problemu w tym że tak szybko wróciła do pracy

 • Gość pisze:

  Wiadomo kobiety to smoki hejtowskie 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Gdyby pracowała w konkurencji to byłby zachwyt, że super sobie radzi, a tak jest prymitywny hejt.

 • Gość pisze:

  Ma rację, bo kobiety potrafią być naprawdę złośliwe w stosunku do innych kobiet. Same nie radzą sobie to zamiast zająć się sobą to wolą innym mówić co jest dla nich najlepsze. Ida dobrze im odpowiedziała

 • Wiola pisze:

  Ja też szybko wróciłam do pracy po porodzie, nade wszystko kocham mojego synka, ale też cenię pracę. życzę mamie i jej synkowi zdrowia a na resztę musi zapracować:) co właśnie jak widać czyni

 • Gość pisze:

  Najpierw opowiada że wymodliła to dziecko a teraz ucieka od niego ile sił do pracy

 • Gość pisze:

  Naprawdę nie ma o czym, słaba, cienka, zadufana. Pusta

  • Gość pisze:

   Nowakowska ,publikuje filmiki ,upublicznia swoją prywatność, a później jest mocno zaskoczona ,że nie wszyscy podzielają jej podejście do macierzyństwa.! Mój dzidziuś dzisiaj się kąpie, mój dzidziuś jest szczęśliwy,itd,itp.. Dziecko piękne, tak jak wszystkie niemowlaczki,.Nie widzę tu nic nadzwyczajnego,.!

 • Gość pisze:

  Brzydka!

 • Gość pisze:

  100 procent racji niby wymarzona rola mamy A tu szybciutko na szkło

 • Gość pisze:

  Parcie na szkło pozostało a internauci mają rację

 • Gość pisze:

  Jest beznadziejna!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×