Szukaj

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach! Modowy pojedynek na szczycie!

Edyta Górniak Agnieszka Hyży

Edyta Górniak Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w takiej samej sukience

Edyta Górniak i Agnieszka Hyży w identycznych kreacjach! Obie gwiazdy w krótkim odstępie czasu pokazały się w seksownej mini w panterkę. Która z nich wyglądała lepiej? Jak skompletowały swoje stylizacje? Zobaczcie sami!

Gwiazdy z reguły dbają o to, by pod żadnym pozorem nie ubrać się w taki sam „fatałaszek”. Na czerwonym dywanie dwie celebrytki w identycznej kreacji to najgorsze, co może się przytrafić, dlatego większość z nich szyje swoje suknie na zamówienie i w totalnej tajemnicy. Nieco lżejsze zasady dotyczą ubrań noszonych bez specjalnych okazji – tu zdarza się już, że dwie gwiazdy wystąpią w takich samych kreacjach i nie wywołuje to „małego skandalu”. Niedawno taka sytuacja przydarzyła się Edycie GórniakAgnieszce Hyży.

Edyta w kreacji w panterkę pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Gwiazda do seksownej mini, eksponującej jej zgrabne nogi, dobrała niemniej seksowne wysokie kozaki i ciemny płaszcz, który zestawiła z wypasionymi okularami przeciwsłonecznymi. Nie zabrakło również rzucających się w oczy kolczyków, pięknie komponujących się z rozpuszczonymi włosami. Prezentowała się nonszalancko, ale szalenie kobieco.

Z kolei Agnieszka w tej samej sukience postawiła na prostotę. Kreacja podkreśliła jej szczupłą talię, wyeksponowała nogi, a gwiazda pomogła jej eleganckimi czarnymi szpilkami i upiętymi w zgrabnego koczka włosami. Błysku dodawały spore kolczyki, obok których nie sposób było przejść obojętnie oraz rozświetlający twarz makijaż. W Tańcu z Gwiazdami nie było tego wieczoru piękniejszej kobiety!

Która ze stylizacji podoba wam się bardziej?

Edyta Górniak nie dość, że poroniła, to mogła stracić także Allana! Gwiazda opowiedziała o rodzinnej tragedii

Z kim Edyta Górniak nie chciała wystąpić w “Agencie”? To bardzo długa lista!

Kinga Rusin i Marek Kujawa są już po ślubie?! Edyta Górniak zagalopowała się i wygadała sekret gwiazdy


Edyta Górniak w sukience w panterkę

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Agnieszka Hyży w sukience w panterkę

Agnieszka Hyży w sukience w panterkę

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×