Dorota Szelągowska niczym Marylin Monroe na Balu TVN. Jednak to przystojniak u jej boku kradł uwagę

Dorota Szelągowska na Balu TVN

Dorota Szelągowska na Balu TVN

Dorota Szelągowska zachwyciła odmienioną sylwetka w pięknej stylizacji na Charytatywnym Balu Fundacji TVN. Jak wyglądała?

Dorota Szelągowska przygodę z telewizją w TVP w programie Rower Błażeja jeszcze jako bardzo młoda dziewczyna i na kilka lat związała się z publicznym nadawcą. Pracowała między innymi jako jedna z prowadzących Pytanie na śniadanie. Kolejnym krokiem było przejście do TVN i to tam rozwinęła skrzydła. Udało jej się połączyć pracę z pasją. Prowadzi programy wnętrzarskie, które od lat są hitem stacji i inspirują do zmian masy widzów, którzy zasiadają przed telewizorami.

Szelągowska dzięki swoim osiągnięciom zawodowym nie narzeka na zarobki. Z TVN na jej konto ma wpływać ok. 40 tys. zł, ale zarabia też dzięki kontraktom reklamowym. Za jeden post sponsorowany ma podobno otrzymywać aż kilka tysięcy złotych. Do tego wszystkiego jest właścicielką biura projektowego, w którym konsultacje nie są najtańsze:

Przykładowo, konsultacja projektowa dla jednego pomieszczenia kosztuje 1200 złotych netto, a 2000 złotych netto dla większego czy wielofunkcyjnego. Z kolei za 1 mkw projektu wykonawczego trzeba zapłacić 250 złotych netto – zdradza Pomponik.

Dorota Szelągowska kilka tygodni temu podjęła decyzję o tym, aby zmienić styl życia. Co prawda nigdy nie musiała walczyć z dużą ilością dodatkowych kilogramów, ale postanowiła wysmuklić swoje ciało i zawalczyć o zgrabniejszą sylwetkę i lepszą kondycję. To wpłynęło nie tylko na jej samopoczucie, ale okazuje się też, że na postrzeganie ciała. Kiedy więc pojawiła się na Balu Fundacji TVN, zachwyciła bardziej niż zwykle. Jednak to przystojniak u jej boku kradł spojrzenia.

Z kim Dorota Szelągowska pojawiła się na Balu Fundacji TVN?

Dorota Szelągowska ma za sobą trzy poważne związki. Niedawno rozstała się z ojcem córeczki. Widać jednak nie rozpacza po nieudanej relacji, a już otworzyła się na nowe. U jej boku na balu TVN pojawił się elegancko ubrany przystojny  brunet. Gwiazda chętnie wspierała się na jego ramieniu i wyglądała na niezwykle szczęśliwą.
Kim jest? To Mikolaj Kałuszlo, którego gwiazda TVN oznaczyła na swoim profilu na Instagramie.

Szelągowska na wieczór wybrała suknię od Macieja Zienia. W zwiewnej kreacji wyeksponowała nową zgrabną sylwetkę. Niczym Marylin Monroe pozowała fotoreporterom. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×