Woźniak-Starak jak Britney 2.0. Cała w dżinsie brylowała na ramówce TVN. Gdzie ona kupiła tak idealnie pasującą torebkę?

Agnieszka Woźniak-Starak w dżinsie jak Britney Spears

Agnieszka Woźniak-Starak w dżinsie jak Britney Spears

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gwiazd ramówki stacji TVN. Prowadząca Dzień Dobry TVN pojawiła się na wydarzeniu w dżinsowej stylizacji i wywołała poruszenie jak Britney Spears 20 lat temu. Zobaczcie, jak wyglądała.

Jesienna ramówka stacji TVN będzie obfitowała w mnóstwo telewizyjnych hitów. W czwartkowe przedpołudnie odbyła się prezentacja tego, co na długie wieczory przygotowano dla widzów. Nie zabraknie oczywiście doskonale znanych im formatów takich jak kolejna edycja MasterChefa, czy Kuchennych rewolucji. Po trzech latach przerwy na antenę wraca także show Mam Talent!, które znowu pozwoli pokazać uczestnikom swoje niebywałe umiejętności. W obsadzie tego formatu zobaczymy jednak kilka nowych gwiazd.

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN na czerwonym dywanie nie zabrakło najbardziej znanych gwiazd stacji, które tłumnie przybyły na to wydarzenie i chętnie pozowały do kolejnych zdjęć. Na fotkach możemy zobaczyć między innymi: Oliviera Janiaka, Agnieszkę Chylińską, Julię Kamińską, Annę Guzik, Sylwię Bombę, czy Dagmarę Kaźmierską, której wejście w balowej sukni i koronie na głowie widzowie i uczestnicy imprezy zapamiętają na długo.

Agnieszka Woźniak-Starak cała w dżinsie na jesiennej ramówce TVN

Na prezentacji oferty programowej TVN-u nie zabrakło oczywiście Agnieszki Woźniak-Starak, która od wielu lat jest jedną z największych gwiazd stacji. Dziennikarka po przerwie i żałobie związanej z tragiczną śmiercią męża we wrześniu zeszłego roku postanowiła wrócić na antenę. Dla fanów jej profesjonalizmu była to wspaniała wiadomość. Od minionej jesieni możemy ją oglądać w programie Dzień Dobry TVN, gdzie stworzyła znakomity duet z Ewą Drzyzgą.

Agnieszka zachwyca nie tylko tym, jak swobodnie czuje się przed kamerą, ale także stylizacjami, które wybiera. Dla wielu kobiet stała się ona wyznacznikiem modowych trendów. Trzeba przyznać, że jej wybory zawsze są trafione w punkt i tak było też podczas prezentacji ramówki TVN.

Gospodyni śniadaniówki przybyła na wydarzenie cała w dżinsie. Ten trend znowu wraca do łask i Agnieszka zdecydowanie to wyczuła. Miała na sobie jasne spodnie z wyższym stanem i luźnymi nogawkami. Do tego dobrała biało-błękitną bluzkę w ciekawy print. Zakryła ją jeansową kurtką stylizowaną na lata 80. Do wszystkiego dobrała również niewielką torebkę z tego samego materiału.

Włożyła beżowe, lakierowane botki na wysokim obcasie, których czubek zakończony był metaliczną wstawką. Rozpuszczone włosy gładko zaczesała na boki, a urodę podkreśliła jedynie delikatnym makijażem.

Zdjęcia Agnieszki znajdziecie w naszej galerii. Myślicie, że inspirowała się legendarną stylizacją Britney Spears?


Agnieszka Woźniak-Starak - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Jesienna ramówka TVN 2021

Dżinsowa torebka Agnieszki Woźniak-Starak

Dżinsowa torebka Agnieszki Woźniak-Starak

Britney Spears i Justin Timberlake w dżinsie na American Music Awards 2001

Britney Spears i Justin Timberlake w dżinsie na American Music Awards 2001

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×