NewsyMichalina M. przerywa milczenie w sprawie afery o wyłudzenia finansowe. Wystosowała ostre oświadczenie

Michalina M. przerywa milczenie w sprawie afery o wyłudzenia finansowe. Wystosowała ostre oświadczenie

Michalina M. o wyłudzeniach finansowych
Michalina M. o wyłudzeniach finansowych
Karol

03.02.2016 13:38, aktual.: 03.02.2016 17:20

Początek lutego zaczął się od skandalu z udziałem modelki Michaliny M. Finalistka popularnego show, w którym wyławiani są modele i modelki, okazała się bohaterką afery z wyłudzeniami finansowymi. Według doniesień lokalnej prasy, rodzienie kobiety postawiono zarzut oszustwa na ponad 6,5 miliona złotych oraz ukrywanie majątku przed wierzycielami.

Michalinie M. postawiono zarzut ukrywania mienia przed wierzycielami oraz unikania spłaty zobowiązań. O szczegółach działań rodzinnego gangu przeczytacie tutaj.

Wczoraj Michalina M. odniosła się do afery myślą Sokratesa. W ten sposób zasugerowała, że jest niewinna i nie przejmuje się opinią osób trzecich. Dzisiaj modelka oficjalnie przerwała milczenie w sprawie skandalu. Na Facebooku Michaliny M. pojawiło się oświadczenie w sprawie.

W związku z pojawiającymi się w internecie i prasie informacjami dotyczącymi mnie i mojej rodziny, oświadczam, że staliśmy się ofiarami medialnych oszczerstw. Nasze podstawowe prawo do godności zostało brutalnie pogwałcone przez osoby ślepo goniące za sensacją, nie zważając na wyrządzenie nieodwracalnej w skutkach krzywdy. Moja rodzina zawsze kierowała się takimi wartościami jak: uczciwość, prawość, a przede wszystkim szacunkiem dla innych. Mam nadzieję, że mądrzy i świadomi ludzie, wszyscy którzy nas znają mniej lub bardziej, potrafią nas obiektywnie ocenić. Sprawiedliwość jest jedna. Będziemy jej bronić. Dziękujemy tym, którzy nas wspierają i nie ulegają wpływom...

Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia ze strony znajomych Michaliny M. W gronie pocieszających są m.in. Marcela Leszczak z Top Model, Jerzy Grzechnik z The Voice of Poland, Aleksandra Szczęsna (kandydatka do tytułu Miss Polonia) oraz Daniel Jacob Dali ulubiony projektant Izabeli Kisio-Skorupy.

Czekamy na dalszy ciąg sprawy.

Michalina M. o wyłudzeniach finansowych
Michalina M. o wyłudzeniach finansowych
Michalina M. - skandal z wyłudzeniami finansowymi
Michalina M. - skandal z wyłudzeniami finansowymi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także