NewsyMichał Malitowski odchodzi z "Tańca z gwiazdami"! "Dla mnie już czas"

Michał Malitowski odchodzi z "Tańca z gwiazdami"! "Dla mnie już czas"

Michał Malitowski
Michał Malitowski

29.12.2023 22:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Malitowski zasłynął z niewybrednych komentarzy, które rzucał w kierunku uczestników programu. Natalia Janoszek usłyszała kiedyś od niego, że na jej widok robi się cieplej w sercu i kroku. Fani programu jednoznacznie potępiali takie wypowiedzi jurora.

Michał Malitowski walczył z depresją

Juror "Tańca z gwiazdami" jest jedną z gwiazd, która publicznie przyznała się do chorowania na depresję.

Pamiętam, że jak wpisywałem w Google’u hasło Jak popełnić samobójstwo?, to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania – przyznał tancerz w wywiadzie dla Radia Zet.

Na szczęście Michał Malitowski pokonał chorobę.

Ludzie chorują na nadciśnienie, na astmę, na wrzody żołądka, a mnie dopadło akurat to. Nie poddaję się chorobie, mój styl życia jest lepszy, zdrowszy, bardziej świadomy – powiedział w rozmowie z Rewią.

Michał Malitowski odchodzi z "Tańca z gwiazdami"

Juror już raz żegnał się z programem. Było to w 2019 roku. Wtedy powodem jego rezygnacji były problemy ze zdrowiem.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami – napisał Michał.

Tym razem Michał Malitowski zamieścił wpis w mediach społecznościowych i poinformował, ze rezygnuje z udziału w programie.

Kochani. Chciałbym z całego serca podziękować Wam za te wszystkie lata spędzone razem.Nie będę częścią programu “Taniec z Gwiazdami “ w najbliższym czasie.Uwielbiam ten program i mam nadzieje , że odniesie On sukces w nowej formie.Dla mnie już czas. Wystarczy.Good bye. I love You

Sformułowanie "w najbliższym czasie" daje fanom jurora nadzieję, że być może Malitowski kiedyś powróci do "Tańca z gwiazdami". Jesteście ciekawi, kto go zastąpi?

Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał
Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał
Michał Malitowski - drugi odcinek Tańca z gwiazdami
Michał Malitowski - drugi odcinek Tańca z gwiazdami
Michał Malitowski - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12
Michał Malitowski - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12
Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4
Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także