Metamorfoza Marcina Tyszki. Zrzucił ponad 10 kilogramów rezygnując z dwóch produktów

Marcin Tyszka zrzucił ponad 10 kilogramów
Marcin Tyszka zrzucił ponad 10 kilogramów
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

13.06.2024 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Tyszka dołączył do grona osób z show-biznesu, które postanowiły się odchudzić. Fotograf zdradził, że udało mu się zrzucić ponad 10 kilogramów. Żeby osiągnąć sukces, musiał zmienić swoją codzienną dietę, rezygnując z dwóch produktów.

Marcin Tyszka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych fotografów w Polsce. Zasłynął dzięki "Top Model", w którym ocenia uczestników. I choć przez lata sam zachwycał formą, to w ostatnim czasie nieco przybrał na wadze. Szybko jednak zareagował, postanowił wziąć się za siebie i pozbyć niechcianych kilogramów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Tyszka przez pracę przybrał na wadze

Nie tak dawno, bo po ostatnim finale "Top Model", Marcin Tyszka w rozmowie z Plotkiem opowiedział nieco więcej o swojej wadze i drobnym zaniedbaniu swojej sylwetki. Fotograf zdradził, że przez kilka miesięcy miał nawał pracy, przez co nie dość, że jadał niezdrowo, to jeszcze w późnych godzinach. Tyszka zaczął tyć, a na wadze pojawiło się ponad 10 kilogramów więcej. Juror szybko zdał sobie z tego sprawę i postanowił wziąć się za siebie.

Dieta Marcina Tyszki. Zrezygnował z dwóch produktów i schudł 10 kilogramów

Efekty metamorfozy Marcina Tyszki pojawiły się naprawdę szybko. Co ciekawe nie potrzebował on drakońskiej diety, a jedynie zmiany nawyków żywieniowych. Wyeliminował jedzenie późną porą, ale nie tylko. Jak sam potwierdził w jednym z nagrań na swoich social mediach, wygląda dużo lepiej bowiem zrezygnował z dwóch produktów. Chodzi o smażone na oleju mięso oraz alkohol. Zdradził, że kiedy zrezygnował z tłustego jedzenia, jego waga zaczęła się normować i wracać do poziomu z okresu przed tyciem.

Wrzucam tu bo zasypaliście mnie wiadomościami, bardzo miłymi wiadomościami. Widać efekt odpasztecania? Muszę się powiedzieć, że sam lubię się teraz oglądać w lustrze. Zero kotletów, zero alkoholu, ale da się żyć, a jak jest lekko! - napisał jakiś czas temu Tyszka na Instagramie.
Marcin Tyszka zdradził sekret swojej diety
Marcin Tyszka zdradził sekret swojej diety© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także