NewsyMarcelina Zawadzka ma nowego partnera. Najpierw wyciekło ich zdjęcie, a teraz informacje. Co o nim wiadomo?

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Najpierw wyciekło ich zdjęcie, a teraz informacje. Co o nim wiadomo?

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Zuza Maciejewska

23.11.2020 11:00, aktual.: 23.11.2020 23:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Zawadzka zyskała popularność dzięki programowi Pytanie na śniadanie. Przez pięć lat w duecie z Tomaszem Wolnym spełniała się w roli gospodyni. Prowadziła rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi, swoim profesjonalizmem zachwycała widzów. Chociaż ci z niecierpliwością czekają na jej powrót na antenę, nie dojdzie do niego w najbliższym czasie.

Gdy ujawniono, że gwiazda jest zamieszana w tzw. karuzelę vatowską, TVP czasowo wstrzymała tę współpracę. Dopóki Marcelina ma status oskarżonej, nikt w telewizji nie wyobraża sobie, by mogła wrócić do pracy:

 Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje — informowały wirtualne media osoby z redakcji Pytania na śniadanie.

Marcelina Zawadzka na wakacjach z partnerem. Jak wygląda?

Marcelina Zawadzka, wykorzystując fakt, że na razie nie wraca do telewizji, wybrała się na zagraniczne wakacje, o czym poinformowała w sieci. Dodała zdjęcia, na których pozuje w bikini. W opisie podkreśla, że wypoczywa w otoczeniu przyjaciół i czuje się kochana:

Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10tysiecy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza

Czyżby wpływ na nastrój gwiazdy miał fakt, że w gronie osób, z którymi odpoczywa jest przystojny Tomasz? Media donoszą, że to właśnie on skradł serce gwiazdy. Twoje imperium podaje, że związek rozpoczął się wcześniej niż zakładano. Chociaż plotkuje się o nim od niedawna, ma on trwać już od zeszłego roku:

Zakochani nie obnoszą się ze swoim romansem. Ale niewątpliwie spędzają dużo czasu w swoim towarzystwie. Pierwsze zdjęcia paparazzi zrobili im jesienią ubiegłego roku. Nowy związek pozwala celebrytce oderwać się od rzeczywistości, która nie jest wesoła — czytamy na łamach gazety.

Pomimo że zakochani nie obnoszą się ze swoją relacją, można odnieść wrażenie, że staje się ona coraz poważniejsza. Niedawno do sieci przez przypadek trafiło ich bardzo namiętne zdjęcie. Marcelina i Tomasz, zanurzeni w basenie, nie szczędzą sobie czułości.

Kim jest nowy partner Marceliny Zawadzkiej, Tomasz Włodarczyk?

Twoje Imperium podaje, że nowym partnerem Zawadzkiej jest Tomasz Włodarczyk. To biznesmen z Włocławska, architekt i koszykarz amator. Para podobno poznała się przez wspólnych znajomych. Połączyły ich wspólne pasje, o czym już jakiś czas temu donosiło Życie na gorąco:  

Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport — czytamy w tygodniku.

Z jego Facebooka dowiadujemy się, że studiował architekturę na Politechnice Gdańskiej. Jednym z artystów, których darzy szczególną sympatią jest Kanye West – cytat z jednego z postów rapera (Chciałbym mieć takiego przyjaciela jak siebie) ma ustawiony jako zdjęcie w tle na swoim profilu.

Na ten moment mężczyzna nie potwierdził związku z Marceliną.

Tomasz Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach
Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach
kurs makijażu z Marceliną Zawadzką
kurs makijażu z Marceliną Zawadzką
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także