NewsyTak wygląda nowy partner Marceliny Zawadzkiej. Jest przystojnym architektem. Wiemy, jak się poznali

Tak wygląda nowy partner Marceliny Zawadzkiej. Jest przystojnym architektem. Wiemy, jak się poznali

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Zuza Maciejewska

15.10.2020 10:20, aktual.: 15.10.2020 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Zawadzka prowadziła Pytanie na śniadanie, dzięki czemu zdobyła grono wiernych sympatyków. Chociaż fani gwiazdy z utęsknieniem wyczekiwali na moment, w którym powróci na antenę, nie doczekają się tego tak szybko. Telewizja polska podjęła decyzję, że na razie gwiazda zniknie z anteny. Zastąpiła ją Małgorzata Opczowska, znana widzom z TVP Info.

Jak podawał niedawno portal wirtualnemedia.pl, dopóki Zawadzka nie wyjaśni sytuacji prawnej, raczej nie ma szans, by wróciła do telewizji:

W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje — podają portalowi osoby z redakcji Pytania na śniadanie.

Marcelina Zawadzka: nowy partner. Z kim się spotyka?

Chociaż kariera telewizyjna Marceliny stanęła pod znakiem zapytania, podobno znalazła szczęście w życiu prywatnym. Nie tak dawno Twoje imperium donosiło, że jej serce skradł przystojny mężczyznaŻycie na gorąco podaje więcej szczegółów. Tygodnik informuje, że nowym wybrankiem jest Tomasz Włodarczyk, bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej, który aktualnie bardzo wspiera gwiazdę:

Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport — donosi Życie na gorąco.

Magazyn informuje, że nowy partner Zawadzkiej jest architektem, który na co dzień mieszka w Gdańsku. Każdą wolną chwilę spędza jednak z Marceliną. Para w lipcu wypoczywała razem w Grecji, początek jesieni wraz ze znajomymi spędzili w Zakopanem i na Mazurach. Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do publikacji.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka na motorze
Marcelina Zawadzka na motorze
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020
Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020
Tomasz Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także