NewsyCzy Måns Zelmerlöw jest biseksualny? Zaliczył skandal z gejami. Padły odważne wyznania

Czy Måns Zelmerlöw jest biseksualny? Zaliczył skandal z gejami. Padły odważne wyznania

Czy Mans Zelmerlow jest gejem? Dziewczyna Mansa Zelmerlowa
Czy Mans Zelmerlow jest gejem? Dziewczyna Mansa Zelmerlowa
Aneta Błaszczak
24.05.2015 17:17, aktualizacja: 25.07.2016 17:42

W związku z wygraną Mansa Zelmerlowa na Eurowizji 2015, zainteresowanie wokół szwedzkiego wokalisty na pewno wzrośnie. Szczególnie jeśli chodzi o życie intymne. A to, jak donoszą szwedzkie media, jest bardzo intrygujące.

Czy Måns Zelmerlöw ma dziewczynę?

Mans aktualnie jest singlem. Ostatni głośny związek zakończył w 2011 roku. Szwed spotykał się wówczas z piękną wokalistką, Marie Serneholt, którą możecie kojarzyć z zespołu A-Teens. Śliczna blondynka aktualnie robi solową karierę w Skandynawii.

W lokalnych mediach plotkowało się, że Mans Zelmerlow i Marie Serneholt są ze sobą dla... promocji. Dokładnie na lata 2008-2011 przypadał czas, kiedy oboje wydali solowe albumy. Zwiększenie zainteresowania było wówczas jak najbardziej mile widziane.

Mans Zelmerlow i Marie Serneholt byli parą w latach 2008-2011
Mans Zelmerlow i Marie Serneholt byli parą w latach 2008-2011

Måns Zelmerlöw o gejach. Skandal na Eurowizji

To kolejna ciekawostka, po tej o plagiacie przeboju Davida Guetty, która  od roku przewija się w szwedzkich mediach. Mans Zelmerlow w marcu 2014 powiedział w jednym z wywiadów, że homoseksualizm to dewiacja, a nie orientacja. Odważne wyznanie w kraju o tak szerokiej tolerancji, jakim jest Szwecja, kosztowało Mansa sporo krytyki. Szczególnie, że od lat Mans Zelmerlow uchodzi w szwedzkim środowisku gejowskim za ikonę, o czym świadczą liczne nagrody i nominacje we wszelkich plebiscytach organizowanych przez organizacje LGBTQ. Komentarz wzbudził mieszane uczucia także przy okazji jego wyjazdu na Eurowizję 2015.

Nie od dzisiaj wiadomo, że największe grono fanów Eurowizji stanowią geje. Zagraniczne media ostro skomentowały wybór Mansa Zelmerlowa na konkurs z racji propagowania homofobicznych poglądów. W obronie Szweda stanęło lokalne środowisko gejów, które tłumaczyło razem z nim, że komentarz o dewiacji był nieporozumieniem i głupim żartem.

Måns Zelmerlöw jest biseksualny?

Fala krytyki sprawiła, że media zaczęły bliżej przyglądać się życiu intymnemu Mansa Zelmerlowa. W szwedzkich mediach krążą informacje, jakoby Mans Zelmerlow był biseksualny.

Podobno wokalista w jednej z rozmów miał przyznać, że chętnie wybrałby się na randkę z mężczyzną i nie wykluczałby ewentualnego seksu. Komentarz odnotowała nawet anglojęzyczna wersja Wikipedii.

Mans Zelmerlow nago w szwedzkiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego występ uznano za najbardziej gejowski w całym sezonie
Mans Zelmerlow nago w szwedzkiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego występ uznano za najbardziej gejowski w całym sezonie
Mans Zelmerlow ze Szwecji nagie zdjęcia. Kto śpiewa Heores?
Mans Zelmerlow ze Szwecji nagie zdjęcia. Kto śpiewa Heores?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także