Marta Wiśniewska nieczęsto publikuje w internecie zdjęcia ze swoim ukochanym. Najczęściej chwali się swoimi pięknymi dziećmi. Tym razem jednak wspólne zdjęcia z Mandaryną wkleił zakochany w niej Paweł. Para wybrała się na krótki wypad do Budapesztu. Na zdjęciach Wiśniewska jest w objęciach swojego przystojniaka, widać, że wreszcie jest bardzo szczęśliwa!
Paweł okazał się być mężczyzną jej życia. Ważnym jest również fakt, że dzieci Mandaryny bardzo go polubiły, bardzo szybko nowy partner zaskarbił sobie ich sympatię. Jakiś czas temu całą gromadką pojawili się nawet na wspólnym evencie.
Zobaczcie jacy oni są szczęśliwi.