Małgorzata Tomaszewska po rozwodzie wyszła za sąsiada. Drugi mąż byłej gwiazdy TVP nie był Polakiem

Małgorzata Tomaszewska po rozwodzie wyszła za sąsiada. Drugi mąż byłej gwiazdy TVP nie był Polakiem

Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej pochodził z Turcji
Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej pochodził z Turcji
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl
10.02.2024 10:59

Małgorzata Tomaszewska niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Okazuje się, że drugi mąż byłej gwiazdy TVP był jej sąsiadem. Jak Ahmet Seygi Yigit Tarci i prezenterka się poznali?

Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie", ale nadal cieszy sympatią widzów. Niebawem prezenterka po raz drugi zostanie mamą. Była gwiazda TVP ma za sobą dwa rozwody. Okazuje się, że drugi mąż Małgorzaty, pochodzący z Turcji Ahmet Seygi Yigit Tarci, przez dłuższy czas był sąsiadem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Tomaszewska po rozwodzie wyszła za swojego sąsiada

Pierwszym mężem Małgorzaty Tomaszewskiej był kierowca, po którym przejęła nazwisko Słomina. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Po rozwodzie prezenterka w jednej z restauracji poznała swojego sąsiada z osiedla. Ahmet Seygi Yigit Tarci pochodził z Turcji i podbił serce Tomaszewskiej. Wzięli ślub, a w 2018 roku powitali na świecie synka Enzo. Niestety, także ta relacja prezenterki nie przetrwała próby czasu i rozwiodła się po raz drugi.

Małgorzata Tomaszewska utrzymywała w tajemnicy drugi rozwód?

Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej nie był związany z mediami i o ich małżeństwie fani nie wiedzieli zbyt wiele. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" w tajemnicy utrzymywała także fakt, że wzięła rozwód.

Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło — mówiła w rozmowie z Plejadą.

Obecnie Małgorzata jest szczęśliwie zakochana i niedługo po raz kolejny zostanie mamą. O nowym partnerze także jednak milczy w mediach. Pojawiły się nawet plotki, że jest w związku z Aleksandrem Sikorą, z którym pracowała w "Pytaniu na śniadanie".

Małgorzata Tomaszewska niedługo po raz drugi zostanie mamą
Małgorzata Tomaszewska niedługo po raz drugi zostanie mamą© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także