ExclusiveMałgorzata Socha o odejściu Agnieszki Sienkiewicz z "Przyjaciółek". Nie ma wątpliwości, czy wróci do obsady [WIDEO]

Małgorzata Socha o odejściu Agnieszki Sienkiewicz z "Przyjaciółek". Nie ma wątpliwości, czy wróci do obsady [WIDEO]

Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz
Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz

09.03.2022 12:40, aktual.: 09.03.2022 16:46

Przyjaciółki to serial, który pokochały miliony widzów. Pierwszy odcinek został wyemitowany na antenie Polsatu w 2012 roku. Historia ukazuje cztery kobiety, które po latach, po spotkaniu klasowym, zdecydowały się na odnowienie kontaktów. Główne role odgrywają Małgorzata Socha (Inga Gruszewska), Joanna Liszowska (Patrycja Kochan), Anita Sokołowska (Zuzanna Markiewicz) oraz Magdalena Stużyńska (Anna Strzelecka). Na początku produkcję promowano jako polski odpowiednik amerykańskiego hitu lat 90. – Seksu w wielkim mieście.

Przez kilkanaście lat w produkcji występowała również Agnieszka Sienkiewicz, która wcielała się w zwariowaną Dorotkę. Aktorka w 2021 roku zdecydowała się na odejście z obsady. Producenci zostawili jej jednak otwartą furtkę, w razie, gdyby z czasem zmieniła zdanie. Jej wątek zakończono wyjazdem na Zanzibar, gdzie jej ukochany znalazł pracę. Po wyprowadzce z kraju słuch o niej zaginął.

Gwiazda nie ukrywa, że była już zmęczona graniem w Przyjaciółkach. W pewnym momencie poczuła, że nie jest w stanie wnieść już niczego nowego do serialu. Zdecydowała się więc poświęcić nowym wyzwaniom zawodowym. Nie ukrywa jednak, że jest pełna podziwu dla koleżanek z planu.

Małgorzata Socha wspomina pracę z Agnieszką Sienkiewicz

Sienkiewicz miała okazję pracować na planie z Sochą w serialu Prosto w serce. Ich drogi ponownie skrzyżowały się w Przyjaciółkach. Małgorzata w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, czy brakuje jej wątku Agnieszki i zdradziła, że łączą je również sprawy osobiste:

Agnieszka jest super dziewczyną, bardzo się lubimy. To było takie nasze światełko. My z Agą mamy dzieci w podobnym wieku. Więc to był czas wymieniania się wspólnymi doświadczeniami. Ale Agnieszka nie zniknęła, jest fantastyczną aktorką, gra w Teatrze Kwadrat, możecie ją zobaczyć w świetnych komediach.

Socha wspomniała pierwsze spotkanie z Sienkiewicz. Nie ukrywa, że liczy na to, iż niebawem ponownie będą miały okazję razem pracować. Jest niemal pewna, że Agnieszka jeszcze pojawi się w obsadzie:

Po raz pierwszy spotkałam się z Agnieszką, jak grała moją siostrę na planie serialu TVN-u "Prosto w serce". To było nasze pierwsze spotkanie zawodowe. Ja wierzę, że my się jeszcze zobaczymy na planie. A tak, to się widujemy.

Jesteście fankami serialu Przyjaciółki?

  • Małgorzata Socha
  • Agnieszka Sienkiewicz i Małgorzata Socha – Polsat, wiosenna ramówka 2018
  • Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz na Sylwestra
  • Przyjaciółki 7 sezon, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), fot: Polsat materiały prasowe
  • Przyjaciółki odc 74, ostatni odcinek Przyjaciółek 6, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha)
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon
  • Agnieszka Sienkiewicz - pokaz mody Deni Cler
[1/8] Małgorzata Socha
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także