Zamiast czterech „Przyjaciółek” zobaczymy trzy. Z obsady serialu odchodzi główna gwiazda: „Potrzebuję odpocząć od tej postaci”

Przyjaciółki - kto w ciąży?

Przyjaciółki - kto w ciąży?

Przyjaciółki to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Po niemal dekadzie obecności na ekranie jedna z głównych bohaterek żegna się z formatem. 

Serial Przyjaciółki to jeden z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat. Na antenie Polsatu emitowany jest od 2012 roku i bezustannie gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Głównymi bohaterkami są cztery kobiety, które przyjaźniły się ze sobą w liceum i podczas spotkania klasowego po latach odnowiły kontakt. Losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) od niemal dekady są skrupulatnie śledzone przez fanów, którzy czekają na każdy zwrot akcji w serialu. Kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem i dzielą się troskami na różnych etapach życia.

Od pierwszego odcinka w życiu serialowych postaci zmieniło się wiele. Na samym początku w produkcji pojawiła się także Agnieszka Sienkiewicz, która wcieliła się rolę seksownej sekretarki Doroty, która rozbiła małżeństwo Ingi. Z czasem akcja serialu przybrała taki obrót, że postać dołączyła do grona przyjaciółek.

Gwiazda Przyjaciółek odchodzi z serialu

Agnieszka Sienkieiwcz, chociaż na początku serialu wcielała się w czarny charakter to i tak podbiła serca widzów. Jej postać była temperamentna, miała szalone pomysły i nietuzinkową osobowość. Znana też była z niewyparzonego języka i wprost mówiła co myśli. Serialowa Dorota na początku osiemnastej serii serialu wyjechała na Zanzibar. Tam jej ukochany Sławek (Kacper Kuszewki) znalazł pracę. Po tym jak bohaterka wyjechała, nie odzywa się do przyjaciółek i słuch po niej zaginął. Okazuje się, że produkcja celowo wyciszyła ten wątek, ponieważ, to sama aktorka chciała odejść z serialu.

Potrzebuję odpocząć od tej postaci. Gram ją już 10 lat  – ogłosiła na Instagramie aktorka.

Pewne jest, że do końca tej serii aktorka nie pojawi się już w żadnym z odcinków. Czy jeśli powstanie kolejny sezon Dorota wróci na ekrany? Wygląda na to, że są na to znikome szanse, ponieważ Agnieszka Sienkiewicz, która gra w serialu od samego początku potrzebuje odpoczynku. Wielu fanów na pewno będzie niepocieszonych.


Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki

Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki

Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki

Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki

Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Komentarze