Małgorzata Socha wróci do BrzydUli?
Chociaż początkowo Małgorzata Socha podkreślała, że nie dostała propozycji zagrania w nowych odcinkach, niedawno wszystko się zmieniło. W najnowszym wywiadzie dla Plejady gwiazda zdradziła, że takową propozycję niedawno usłyszała i zgodziła się ją przyjąć. Oprócz niej, pojawi się cała obsada z poprzedniej części.
Okazuje się, że scenariusz właśnie powstaje i na ten moment aktorzy nie wiedzą, jak zmienią się losy ich postaci.
Wygląda więc na to, że fani Violetty Kubasińskiej, która była sekretarką Marka w firmie Febo&Dobrzański, mogą odetchnąć spokojnie. Widzowie, którzy pokochali ją m.in. za zabawne przekręcanie związków frazeologicznych, znów zobaczą swoją ulubioną bohaterkę.
Kiedy i gdzie zostaną wyemitowane nowe odcinki serialu BrzydUla? Na te informacje trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.