NewsyMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu pokażą się oficjalnie razem! Wiadomo już kiedy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu pokażą się oficjalnie razem! Wiadomo już kiedy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu pokażą się oficjalnie razem! Wiadomo już kiedy!
Michał Gołębiowski

08.08.2014 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dlaczego unikali wychodzenia razem na imprezy?

Myślę, że na nasze wspólne wyjście musicie poczekać do balu TVN-u. My nigdzie nie chodzimy, bo nie mamy na to czasu, a jeśli już chodzimy to w gronie naszych przyjaciół, ale takie imprezy jak Bal TVN-u i w ogóle imprezy organizowane przez moją stację są takimi, na których trzeba być. Myślę, że będziemy, a ponieważ żyjemy razem to chyba nie pójdę sama... On chyba by mnie nawet nie puścił (śmiech) - powiedziała w wywiadzie z AfterParty.pl.

Perfekcyjna Pani Domu zdradziła, że nawet gdyby chciała wyjść gdzieś z partnerem, nie ma na to szans. Ich grafiki są tak napięte, że muszą się nawet bardzo starać, żeby móc wyjechać razem na wakacje.

To się nie wydarzy dlatego, że mamy dużą kolizję terminową jeśli chodzi o pracę na moim planie i nie ukrywam też, że wakacje, które strasznie chcemy spędzić rodzinnie i niedługo na nie wyjeżdżamy, dokładnie za 2 dni. I bardzo było dla mnie ważne, żeby jednak te dwa tygodnie mieć wolnego - zdradziła. - Będę ja, będą dzieci, będzie Radosław, będzie olejek, plaża... Na bogato!

Tylko pozazdrościć!

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także