NewsyMałgorzata Foremniak miała problemy ze zdrowiem. Dopiero teraz wszystko się wydało

Małgorzata Foremniak miała problemy ze zdrowiem. Dopiero teraz wszystko się wydało

Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Krystyna Miśkiewicz

08.01.2021 07:40

Małgorzata Foremniak przez wiele lat była gwiazdą serialu Na dobre i na złe, w którym wcielała się w postać anestezjolog Zosi Burskiej. Za tę rolę pokochali ją widzowie. Na swoim koncie ma bardzo bogatą filmografię. W komediowym wcieleniu pokazała się widzom, występując w kinowym hicie Och, Karol 2. Rolę nieco ekscentrycznej filmowej Wandy jej fani zapamiętają na długo.

Gwiazda chętnie brała też udział w programach rozrywkowych. Dotarła do finału drugiej edycji programu Taniec z Gwiazdami, gdzie wystąpiła u boku Rafała Maseraka. Taneczną parę wiele połączyło też poza programem. Ich romansowi przyglądała się kolorowa prasa. Uczucie tych dwojga nie przetrwało jednak próby czasu.

Aktorka przez wiele sezonów była także jedną z jurorek w Mam Talent. Tam dała się poznać widzom z nieco bardziej rozrywkowej strony. Przez wiele lat była jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w show-biznesie. Cały czas poszerzała swoją filmografię, gościła w wielu programach, ciągle pojawiała się na okładkach kolejnych magazynów i udzielała wywiadów.

Małgorzata Foremniak miała problemy zdrowotne

Zabiegana gwiazda w pewnym momencie postanowiła zwolnić, opuściła stolicę i znalazła swój azyl z dala od zgiełku miasta. Wydawało się, że teraz nic nie będzie mogło zakłócić jej spokoju. Odpoczynek na łonie natury miał być najlepszym rozwiązaniem.

Gwiazda osiedliła się w Starej Wsi pod Węgrowem, skąd zasypuje fanów przepięknymi zdjęciami. Dookoła jej domu znajduje się las, do którego często chodzi na spacery. Otaczają ją piękne krajobrazy. Okazuje się jednak, że po przeprowadzce miała pewne problemy z aklimatyzacją, co dobiło się na jej zdrowiu.

Aktorka przyzwyczajona do szybkich posiłków "na mieście", po zmianie diety poczuła się nie najlepiej. Dopadły ją doległości żołądkowe. Na szczęście z pomocą przyszedł znajomy zielarz, który zna się na medycynie ludowej i stosuje sprawdzone sposoby babć. Dobrał odpowiednie zioła i wszystko wróciło do normy – czytamy w magazynie "Świat&Ludzie".

Pomoc znachora uwolniła gwiazdę od męczących dolegliwości. Teraz w pełni może korzystać z uroków natury.

Małgorzata Foremniak – Jak poślubić milionera?
Małgorzata Foremniak – Jak poślubić milionera?
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także