NewsyMaffashion pokazała istne szaleństwo na głowie! Zapowiedziała rewolucję i jest TO

Maffashion pokazała istne szaleństwo na głowie! Zapowiedziała rewolucję i jest TO

Maffashion w nowej fryzurze
Maffashion w nowej fryzurze
Elwira Szczepańska

20.02.2023 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maffashion jest bardzo znaną influencerką i blogerką modową. Ostatnio jednak jest o niej najgłościej w kontekście jej życia osobistego. Ponad dwa lata temu urodził się jej pierwszy i jedyny syn, Bastian. Ojcem chłopca jest aktor Sebastian Fabijański. Ku zdziwieniu fanów partnerzy rozstali się w ubiegłym roku.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie […]. Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – potwierdziła Maff.

Nie obyło się bez skandalu ze zdradą w tle. Minęło sporo czasu, zanim sprawa ucichła. Obecnie Maffashion skupia się na dziecku i projektach zawodowych. Ostatnio pojawiły się też informacje, że jej serce jest ponownie zajęte. Julia jest znowu szczęśliwa. W niedzielę pokazała niebywałą metamorfozę fryzury.

Maffashion w krótkich włosach

Raz na jakiś czas 35-latka funduje sobie metamorfozę. Niedawno zrobiła sesję zdjęciową w peruce w stylu Sinéad O’Connor.

W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że szykuje się do metamorfozy.

Korci mnie trochę, moja przyjaciółka fryzjerka mocno mnie namawiała na obcięcie włosów. Zobaczymy. Może w nowym roku?

Skąd w ogóle wziął się pomysł z nowym lookiem?

Ten look powstał parę tygodni temu do konkretnej kampanii, gdzie musiałam mieć minimalistyczny make up, wręcz w ogóle i tak sobie wymyśliłam, bo miałam wolną rękę, że zaszaleję z włosami, no i padło na krótką perukę, a mi się spodobała wcześniej peruka, którą miałam podczas przebierania się na Halloween za Quebo.

Maffashion w długich włosach

Tymczasem Julia owszem, zmieniła wygląd, ale zamiast krótkich włosów, postawiła na bardzo długie.

W nowym poście pokazała, jak wygląda w przedłużonych pasmach. W nowej fryzurze zaprezentowała się fanom. Bardzo długie wyprostowane kosmyki całkowicie ją zmieniły. Zobaczcie w naszej galerii. Jak wam się podoba?

Maffashion w krótkich włosach
Maffashion w krótkich włosach
Maffashion w krótkich włosach
Maffashion w krótkich włosach
Maffashion
Maffashion
Maffashion zmieniła fryzurę
Maffashion zmieniła fryzurę
Maffashion zmieniła fryzurę
Maffashion zmieniła fryzurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także