Maffashion pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Wyjechała z synkiem i nowym partnerem. Mateusz to niezły przystojniak

Maffashion na urlopie

Maffashion na urlopie

Maffashion postanowiła odpocząć od szarej zimowej aury i wyjechać na jakiś czas z kraju. Pokazała sporo zdjęć z pięknego miejsca, w którym odpoczywa z synkiem. Towarzyszy jej także nowy partner. 

Maffashion i Sebastian Fabijański byli jedną z najbardziej tajemniczych par rodzimego show-biznesu. Związek aktora i influencerki zaczął się w 2019 roku. Łączące ich uczucie długo trzymali z dala od mediów i Instagrama. Nie pojawiali się razem na branżowych imprezach i nie pozowali na ściankach. Para doczekała się wspólnego dziecka. Ich synek Bastian ma już dwa lata. Niestety kilka miesięcy temu jego rodzice definitywnie się rozstali.

Jako pierwsza doniesienia o rozpadzie związku potwierdziła Julia, która nagrała wideo i opublikowała je w social mediach. Sebastian natomiast publicznie przyznał się do zdrady swojej ówczesnej partnerki.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – wyznał odważnie Pudelkowi.

Influencerka wyprowadziła się z domu, który kupiła wspólnie z aktorem i zaczęła układać sobie życie na nowo.

Maffashion na wakacjach z synkiem i nowym partnerem

Maffashion otrzymała ogromne wsparcie od swoich fanów i szybko stanęła na nogi. Przeprowadziła się do mieszkania, które kupiła kilka miesięcy wcześniej, a po krótkiej  przerwie znowu zaczęła regularnie publikować w sieci, co zdecydowanie ucieszyło jej obserwatorów. Gwiazda w środku szarej zimy postanowiła wybrać się na urlop.

Nie poleciała tam jednak sama, a z nowym partnerem. Julia jakiś czas temu zapytana przez naszą reporterkę o jej relację z przystojnym Mateuszem nie chciała jeszcze określać statusu ich związku.

Ja nie mam zamiaru z niczego się tutaj tłumaczyć. Ale faktem jest, że ludzie mogą się spotykać, mogą traktować coś poważnie, ale jeszcze nie chcą czegoś nazywać związkiem. Na wszystko przyjdzie czas. To jest normalna sprawa. Ktoś, kto się spotyka czy pójdzie na parę randek, nie od razu jest w związku. To są wszystko prywatne sprawy człowieka.

Minęło kilka miesięcy i zdaje się, że traktują to, co ich łączy coraz poważniej. Julia bowiem wyjechała z synkiem w cieplejsze klimaty, a towarzyszy im także Mateusz, co można wywnioskować ze zdjęć, które pojawiają się w ich mediach społecznościowych. Chociaż nie wrzucili wspólnej fotki, to wstawiają kadry zrobione w tych samych miejscach.

Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Maffashion z synkiem Bastianem

Maffashion z synkiem Bastianem

Maffashion z synkiem Bastianem

Maffashion z synkiem Bastianem

Mateusz - partner Maffashion

Mateusz - partner Maffashion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×