Wirtualna Polska

Maffashion ze łzami w oczach potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Wyjawiła całą prawdę. „Jest dużo przekłamań”

Maffashion ze łzami w oczach potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Wyjawiła całą prawdę. „Jest dużo przekłamań”

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Maffashion potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie. Co powiedziała?

Wirtualna Polska

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek w kraju. Karierę influencerki zaczynała, gdy nie było to jeszcze tak modne i popularne. Szybko wybiła się na szczyty popularności. Teraz jest jedną z bardziej rozchwytywanych i uznanych gwiazd, która zgromadziła wokół siebie ogromną ilość fanów. Nic więc dziwnego, że zaczęli się oni interesować także jej życiem prywatnym. W tym ostatnio sporo się dzieje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od dłuższego czasu była ona związana z Sebastianem Fabijańskim. Para na początku nie afiszowała się z uczuciem i starali się trzymać z dala od blasku fleszy. Po pewnym czasie przestali ukrywać, że są razem, ale nadal trzymali się na uboczu. Po kilku miesiącach okazało się, że spodziewają się dziecka, co również niemal do samego rozwiązania udało im się utrzymać w tajemnicy. Teraz pojawiły się przykre wieści na temat ich związku.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. Oświadczenie

Maffashion i Fabijański stanowili jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Ich synek ma już ponad rok, a wspólne zdjęcia, które trafiły do sieci, można zliczyć na palcach jednej ręki. To wszystko powodowało, że od dawna pojawiały się informacje o kryzysie. Teraz do narastających ostatnio plotek odniosła się sama zainteresowana, która potwierdziła smutne wieści.

Gwiazda najpierw skomentowała pierwsze wiadomości, które na temat jej związku pojawiły się w tabloidach już jakiś czas temu. Z oznajmieniem tej informacji chciała poczekać, aż będzie na to gotowa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czekałam aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. Nie jest łatwo, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań (…)

Przyznała, że jej związek zakończył się jakieś trzy tygodnie temu, a z Sebastianem chcieli przekazać to wspólnie i uniknąć wszelkich plotek.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W swoim komunikacie zwróciła się także do mediów, które uprzedziły jej świadczenie w sprawie rozstania.

Jeśli chcecie coś napisać, to zweryfikujcie to też ze mną, bo inaczej wasze wpisy są bardzo krzywdzące i dalekie od prawdy – zaznaczyła.

Wirtualna Polska

Poniżej możecie wysłuchać, wszystkiego, co o rozstaniu z ojcem swojego syna, powiedziała gwiazda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl ? (@jastrzabpost.pl)

Sebastian Fabijański jakiś czas temu udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat relacji z matką swojego syna. Przyznał wówczas, że czuł atmosferę pretensji, ale nie wspomniał ani słowem o rozstaniu z Julią. Jego słowa zdecydowanie uspokoiły wówczas fanów tej pary.

Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Ja miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała bardzo dużo nocy z tego tytułu. (…) Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony itd., napięcia się pojawiają – wyjaśnił.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przypomnijmy, że influencerka i aktor zaczęli się ze sobą spotykać w 2019 roku. Jednak byli bardzo tajemniczy, a o wszystkim fani dowiedzieli się ze zdjęć zrobionych przez paparazzi. Szybko jednak zdecydowali się na dziecko, a uroczy Bastian przyszedł na świat w 2020 roku. Chłopiec we wrześniu skończy dwa lata. Para po jego narodzinach wprowadziła się do nowego domu, jednak i to nie przyniosło im pomyślności.


Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×