Maciej Musiał o tym, jak zacząć rozmawiać z partnerem o seksie. Patent jest prosty, ale niezwykle skuteczny

Maciej Musiał o tym, jak zacząć rozmawiać z partnerem o seksie. Patent jest prosty, ale niezwykle skuteczny

Maciej Musiał ma prosty i skuteczny patent na kobiety
Maciej Musiał ma prosty i skuteczny patent na kobiety
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
15.05.2024 15:34, aktualizacja: 15.05.2024 16:37

Maciej Musiał nie boi się trudnych tematów. Aktor udzielił więc ostatnio wywiadu, w którym zdradził swój patent, jak odpowiednio obchodzić się z kobietami. Jest na tyle uniwersalny, że nie tylko mężczyźni mogą skorzystać z rady aktora.

Maciej Musiał należy do tego typu aktorów, którzy nie lubią chwalić się swoim prywatnym życiem, a o jego nowych partnerkach dowiadujemy się jedynie z jego potajemnych schadzek, które zostają uwiecznione przez paparazzi. Z medialnych doniesień wynika, że półfinalista "Tańca z Gwiazdami" związany był z modelką Weroniką Targańską, a jeszcze wcześniej miał spotykać się z piękną Natalią Uljasz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Musiał radzi, jak podrywać kobiety

Chociaż Maciek nie lubi opowiadać o swoich miłosnych podbojach na forum, nie znaczy to, że nie może udzielać rad na temat tego, jak powinno traktować się płeć piękną. Trzeba również przyznać, że refleksje aktora są naprawdę sensownie i do serca mogą wziąć je sobie wszyscy, niezależnie od płci.

Ostatnio na rozmowę z aktorem zdecydowała się podcasterka Natalia Kusiak, która pozytywnie odnosiła się do jego wywodu, dwukrotnie dając do zrozumienia, że to, co mówi aktor jest "fajne". Warto zatem rady Macieja Musiała wziąć sobie do serca.

Patent Macieja Musiała. Tak aktor obchodzi się z kobietą

Maciek Musiał zdradził swój patent. A brzmi on:

Można zacząć od pytania o tę drugą osobę, a dopiero potem zacząć mówić o sobie, żeby stworzyć taką bezpieczną przestrzeń na zasadzie: "Hej, chciałbym o tym porozmawiać, wiem, że to może być trudny temat, ale chce być bliżej, otwórzmy się i jestem bardzo ciekawy, co lubisz, co na przykład mógłbym ja robić lepiej dla ciebie, czy masz jakieś marzenia, czy masz jakieś fantazje, czy jest rodzaj dotyku, który bardziej lubisz, czy mógłbym ci w czymś pomóc" i kiedy ta druga osoba się wypowie pierwsza, to wtedy można jakby zacząć mówić o sobie

- tłumaczył aktor.

Dobry sposób? Weźmiecie sobie patent aktora do serca i zaczniecie go stosować w swoim życiu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także